Joanna Opozda opuszcza szpital z Vincentem na rękach. Towarzyszy jej bliska osoba

Joanna Opozda po trzech dniach od narodzin syna opuściła szpital. Odebrała ją mama aktorki, co tylko pogłębia podejrzenia o rozpadzie małżeństwa z Antkiem Królikowskim.

Bądź na bieżąco. Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Joanna Opozda i Antek Królikowski niespełna trzy dni temu zostali rodzicami. We wtorek, 22 lutego na świat przyszedł długo wyczekiwany syn Vincent. Mogłoby się wydawać, że trudny czas już za małżonkami. Jednak to nie mąż odebrał żonę ze szpitala. Problemów w życiu aktorki ciąg dalszy.

Zobacz wideo Joanna Opozda o Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej: Nie wiem jeszcze, jaką jest teściową

Joanna Opozda opuściła szpital. Nie towarzyszył jej mąż

Aktorka trzy dni po porodzie mogła wrócić do domu z dzieckiem. Pod szpitalem została przyłapana przez paparazzi. Na twarzy gwiazdy widać smutek i zmęczenie. Aktorka, wychodząc ze szpitala, trzymała na rękach syna. Można zauważyć, że na palcu nie ma obrączki. Na zdjęciach trudno także dopatrzyć się Antka Królikowskiego. Joannę Opozdę ze szpitala odebrała matka. Sytuacja zdaje się potwierdzać doniesienia o rozstaniu pary.

Joanna Opozda opuszcza szpitalJoanna Opozda opuszcza szpital Fot. Plotek Exclusive

Narodziny pierwszego dziecka powinny być najpiękniejszym momentem w życiu rodziców. Niestety wczorajsze doniesienia to kolejny problem, z którym w ostatnim czasie musiała zmagać się aktorka. Przypominamy, że kilka miesięcy temu małżeństwo zostało wciągnięte w medialną aferę przez ojca aktorki. Doprowadziło to do pogorszenia się stanu zdrowia Opozdy i trafiła do szpitala z ciążą zagrożoną. W tej kwestii wszystko skończyło się dobrze. Aktorka urodziła zdrowego i pięknego chłopca. Na razie nie odniosła się konkretnie do rozstania z Królikowskim.

Joanna Opozda, Antek KrólikowskiJak potoczyła się historia związku Królikowskiego i Opozdy?

Po więcej zdjęć zapraszamy do Galerii.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Relacja na żywo

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o: