To koniec?! Antek Królikowski "ma nową dziewczynę". Joanna Opozda ponoć czuje się upokorzona. Mamy komentarz [PLOTEK EXCLUSIVE]

Jak poinformował serwis Pudelek, Joanna Opozda i Antoni Królikowski właśnie się rozstali. Ponoć aktor zdążył zakochać się już w innej kobiecie.

Kilka dni temu Joanna Opozda i Antek Królikowski przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Dokładnie 22 lutego na świat przyszedł ich wyczekiwany syn Vincent. Młodzi rodzice pochwalili się w mediach społecznościowych zdjęciem maleństwa, a gratulacjom od innych gwiazd i obserwatorów nie było końca. Jak się jednak okazuje, para zdecydowała się rozstać.

Zobacz wideo Antek Królikowski i Joanna Opozda w romantycznym tańcu na swoim weselu

Joanna Opozda i Antek Królikowski już się rozstali? "Ma już nową dziewczynę. Asia czuje się upokorzona"

Informację o rozstaniu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy przekazał serwis Pudelek. Jak donosi informator portalu, aktor ma już nową dziewczynę. Próbował ukrywać to przed żoną, jednak ta się o wszystkim dowiedziała.

Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył - mówi informator serwisu.

Okres ciąży był dla Joanny Opzody bardzo trudny, szczególnie, że jeszcze kilka tygodni temu jej ojciec zafundował jej medialne upokorzenie.

Joanna jest w rozpaczy, to spadło na nią tak nagle. Donoszenie ciąży i zdrowie synka było dla niej najważniejsze, dlatego postanowiła nie ujawniać, jaka jest prawda - dodaje znajomy pary.

Mimo że media obiegły zdjęcia paparazzich, na których aktor wchodzi do szpitala z kwiatami, Antek Królikowski ponoć nie widział jeszcze syna. Okazuje się, że wszystkie podarunki zostawił w korytarzu.

Jeszcze nie podjęła żadnej decyzji, co dalej. Musi skupić się na synku i nabrać sił. Antek nawet nie widział swojego pierworodnego. Wielkiego misia, którym tak się chwalił w mediach, zostawił w szpitalu na recepcji. Asia czuje się upokorzona. Pękło jej serce. Okres, który powinien być najpiękniejszym w jej życiu, zamienił się w koszmar - podsumował informator serwisu.

Skontaktowaliśmy się z Joanną Opozdą, aby zweryfikować te informacje.

Jestem w połogu, dwa dni po urodzeniu dziecka. Proszę o uszanowanie mojej prywatności w tym czasie - czytamy w wiadomości przesłanej do naszej redakcji. 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.