Gwiazdy oszalały na punkcie Vincenta Królikowskiego. Rafał Maślak nie pocieszył Joanny Opozdy

Joanna Opozda i Antek Królikowski powitali na świecie pierwsze dziecko, a uroczym chłopcem zachwycają się nie tylko świeżo upieczeni rodzice. Vincent Królikowski w ciągu kilku godzin podbił serca gwiazd polskiego show-biznesu.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Joanna Opozda i Antek Królikowski w sierpniu ubiegłego roku stanęli na ślubnym kobiercu, a już wtedy zaczęły w mediach krążyć plotki, że para spodziewa się dziecka. Aktorka początkowo je dementowała, a dopiero pod koniec września zdecydowała się ogłosić, że ona i Antek Królikowski zostaną rodzicami. Syn pary, któremu nadali imię Vincent, może się pochwalić wyjątkową datą urodzenia - 22 lutego 2022 roku. Joanna Opozda tego samego dnia opublikowała na Instagramie zdjęcie ze szpitala z synem w ramionach, a gwiazdy oszalały na punkcie chłopca. Gratulacje i słowa zachwytu posypały się od aktorów, muzyków i celebrytów.

Zobacz wideo Joanna Opozda zrezygnowała z życia zawodowego przez ciążę

Joanna Opozda urodziła, gwiazdy gratulują

Świeżo upieczona mama zdjęcie opatrzyła poruszającym wpisem, w którym dała do zrozumienia, jak bardzo cieszy się z narodzin syna. Zwłaszcza że w ciąży przeżyła kilka trudnych momentów. Komentujące zdjęcie Joanny Opozdy gwiazdy nie tylko gratulowały rodzicom Vincenta, ale też zwracały uwagę na niespotykaną datę urodzenia chłopca.

Co za wspaniała data na narodziny! Wielkie gratulacje, Asia - napisała aktorka Kamila Kamińska.
Gratulujemy! Nasz mały 2.02.2022 - skomentował Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".
Najpiękniej. Gratulujemy ogromnie całą rodzinką. Witaj, Vincent - pisze poruszona Barbara Kurdej-Szatan.
Ciekawe, jaki Vini będzie miał pesel - zastanawia się aktor Patryk Pniewski.

Niewątpliwie największą uwagę przykuwa jednak komentarz Rafała Maślaka. Model pokusił się o kilka rad?

Brawo! Teraz będzie tylko pięknie. Tzn. kupy też będą i nieprzespane noce także, ale miłość zakryje te wszystkie bonusy. Gratulujemy! - napisał w komentarzu.
 

Rafał Maślak, który sam jest ojcem dwójki dzieci, z pewnością ma spore doświadczenie w tym temacie. Ze słowami celebryty zgadza się ogromna część internautów, bo jego komentarz zebrał ponad 500 polubień. Do gratulacji na Instagramie Joanny Opozdy dołączyli się także m.in. Anna Lewandowska, Katarzyna Grabowska, Maffashion, Justyna Gradek, Julia Kamińska, Agnieszka Mrozińska, Saszan, Paulina Sykut-Jeżyna, Magdalena Lamparska czy Paulina Holtz.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.