Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski to polski aktor. Zalicza się do grona aktorów młodego pokolenia. Zasłyn±ł rol± Kuby Boskiego, w którego wciela się w popularnym serialu "Rodzinka.pl", gdzie gra u boku Małgorzaty Kożuchowskiej, Tomasza Karolaka i Macieja Musiała.


Imię i nazwisko: Adam Zdrójkowski
Data urodzenia: 29 maja 2000r.
Miejsce urodzenia: Warszawa
Zawód: aktor
Facebook: https://www.facebook.com/zdrojkowski.adam/
Instagram: @adam_zdrojkowski

Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski przyszedł na ¶wiat w 2000 roku w Warszawie. Od dziecka rodzice zgłaszali Adama i jego brata bliĽniaka Kubę do udziału w castingach do seriali, filmów i reklam.
Adam swoj± przygodę z aktorstwem rozpocz±ł w 2008 roku. Zagrał w filmie "Boisko bezdomnych". Rok póĽniej widzowie mogli go zobaczyć w reklamie sieci supermarketów Real. W tym samym okresie Adam i jego brat Kuba wcielili się w role energicznych bliĽniaków w serialu "Londyńczycy".
W 2009 roku Adam rozpocz±ł swoj± przygodę z serialem "Rodzina zastępcza plus". Zagrał w nim Pawełka, przybranego syna Anki i Jacka. Rok póĽniej zagrał w drugiej produkcji pełnometrażowej, w filmie "Ciacho".
Go¶cinnie Adam występował również w serialach "Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz" oraz "Spokojnie, to tylko ekonomia!".

Adam Zdrójkowski i "Rodzina zastępcza"

Kariera Adama Zdrójkowskiego rozpoczęła się na dobre, gdy doł±czył do obsady serialu "Rodzinka.pl". Gra w nim do dzisiaj u boku Małgorzaty Kożuchowskiej, Tomasza Karolaka i Macieja Musiała. Postać Kuby Boskiego przyniosła Adamowi rozpoznawalno¶ć i ogromn± popularno¶ć w¶ród nastolatek. Jego profile społeczno¶ciowe maj± kilkaset tysięcy obserwuj±cych.
2012 roku przyniósł Adamowi Zdrójkowskiemu kolejn± rolę w pełnometrażowym filmie. Zagrał rolę ministranta w filmie "Być jak Kazimierz Deyna".
Od 2013 roku Adam kontynuuje swoj± przygodę z rodzin± Boskich i gra w serialu "Boscy w sieci" - serialu promuj±cym usługi sieci mobilnej Orange. Cała serialowa rodzina Boskich, w tym Adam Zdrójkowski, wyst±pili również w kampaniach reklamowych Orange.

Zobacz także:

Wiktoria G±siewska - Tomasz Karolak - Maciej Musiał

adam zdrójkowski

Więcej o:

adam zdrójkowski

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.