Znamy uczestników nowej edycji "Azja Express". Jedna para szczególnie spodobała się widzom

Stacja TVN opublikowała oficjalną listę uczestników nowej edycji programu "Azja Express". Kogo zobaczymy w nadchodzącej odsłonie podróżniczego reality show?

"Azja Express" to jeden z najpopularniejszych programów na antenie TVN. Już wkrótce stacja wyemituje kolejną edycję programu. W roli prowadzącej ponownie zobaczymy Darię Ładochę. Na Instagramowym profilu TVN pojawiła się także pełna lista uczestników. O zwycięstwo powalczy osiem par. Kogo tym razem zobaczymy w podróżniczym reality show?

Zobacz wideo Renata Kaczoruk o programie "Azja Express"

Znamy listę uczestników nowej edycji "Azja Express". Jedna z par to gwiazdy innego programu

W tegorocznej edycji programu "Azja Express" zmagania będą się toczyć na terenie trzech państw: Turcji, Gruzji i Uzbekistanu. Tradycyjnie do walki o główną nagrodę stanie osiem par. Wśród uczestników nie zabraknie artystów, aktorów, influencerów, a także gwiazd innego popularnego show. Na antenie zobaczymy: Andziaks i Lukę, Czesława Mozila z żoną Dorotą, Wojciecha Łozowskiego i Bartosza Kochanka, Reni Jusis i Remigiusza Dorawę, Krystiana Pestę z siostrą Oliwią, Paulinę Krupińską i Izabelę Połeć, Adama Zdrójkowskiego z tatą Dariuszem oraz Kasię i Jędrka Gąsieniców z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Ostatni duet szczególnie przypadł do gustu widzom.

Ale super Gąsienicowie. Kasiu i Jędrku, za was trzymam kciuki i na pewno obejrzę.
Kasia i Jędrek po zwycięstwo.
No to będzie się działo. Nie mogę się już doczekać. Mocna grupa - czytamy w komentarzach na oficjalnym profilu TVN.
 

Do tej pory TVN wyemitował cztery edycje formatu. Pierwsze dwie zrealizowano w Azji, kolejne natomiast w Ameryce Południowej. W ostatniej odsłonie triumfowały Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska. Jak myślicie, która z par tym razem zdobędzie główną nagrodę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.