Melanie Griffith kilka lat temu zachorowała na raka skóry. Teraz na jej twarzy pojawiła się nowa blizna

Melanie Griffith kilka lat temu walczyła z rakiem skóry. Na ostatnich zdjęciach paparazzi widać, że aktorka jest w świetnej formie. Uwagę zwraca jednak pewien niepokojący szczegół na jej twarzy.

Melanie Griffith cieszyła się największą popularnością w latach 80. i 90. Później media pisały o aktorce głównie w kontekście zabiegów medycyny estetycznej, którym chętnie się poddawała. Kilka lat temu aktorka zachorowała na raka skóry. Gwieździe udało się pokonać chorobę. Ostatnio zdjęcia byłej żony Antonio Banderasa mogą jednak niepokoić.

Melanie Griffith chorowała na raka skóry. Teraz na jej twarzy pojawiła się nowa blizna

W 2018 roku Melanie Griffith wyznała, że zmaga się z rakiem skóry. Na Instagramie aktorki pojawił się post, któremu towarzyszyło zdjęcie aktorki z opatrunkiem na nosie. Gwiazda zaapelowała wówczas do fanów, aby zadbali o swoje zdrowie i nie bagatelizowali nawet najmniejszych zmian na skórze.

Jeśli często się opalacie, jesteś narażeni na duże ilości słońca, bądźcie ostrożni. Używajcie osłony przeciwsłonecznej. Regularnie odwiedzajcie swojego dermatologa - przestrzegała internautów aktorka.
 

Griffith udzieliła także wywiadu magazynowi "InStyle", podczas którego opowiedziała o chorobie. Aktorka przyznała, że ze względu na to, iż jej praca opiera się w dużej mierze na wyglądzie, przeżywała chorobę wyjątkowo mocno. Zapewniła jednak, iż nie skupia się już na swojej twarzy, gdyż uważa, że zdrowie jest najważniejsze.

Zdaję sobie sprawę, że muszę założyć na to plaster i jest w porządku. Po prostu wyglądam idiotycznie - stwierdziła na łamach miesięcznika.

Ostatnio paparazzi sfotografowali gwiazdę podczas zakupów. Artystka nadal jest w świetnej formie. Uwagę zwracała jednak spora blizna na policzku aktorki.

Melanie GriffithMelanie Griffith %London Entertainment / SplashNews.com / /London Entertainment / SplashNews.com/East News

Blizna w zbliżeniu wygląda na świeżą, jeszcze nie do końca zagojoną. Reporterzy portalu Page Six poprosili przedstawicieli aktorki o komentarz w tej sprawie. Nie otrzymali jednak odpowiedzi. Mamy nadzieję, że ze zdrowiem aktorki wszystko w porządku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.