Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska to polska modelka. Zdobyła tytuł Miss Polonia 2012. W 2013 roku reprezentowała Polskę jako uczestniczka konkursu Miss Universe. Obecnie jest prezenterką telewizyjną w stacji TVN Style.Data urodzenia: 22 czerwca 1987 r.
Miejsce urodzenia: Piastów
Wzrost: 178 cm
Wymiary: 86-63-91
Instagramie: @pkrupinska
Związki: Tadeusz Bachleda-Curuś, Sebastian Karpiel-Bułecka
Dzieci: córka Antonina Hanna

Paulina Krupińska - kariera

Paulina Krupińska przyszła na świat 22 czerwca 1987 roku w Piastowie. Jest absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, dzięki czemu z zawodu jest pedagogiem, ściślej rzecz ujmując animatorem społeczno-kulturalnym. Już jako dziewięcioletnia dziewczynka Paulina pracowała jako modelka. Od tamtego czasu brała udział w sesjach zdjęciowych, chodziła po wybiegach. Została ulubienicą polskiego stylisty i koordynatora pokazów mody Jarosława Szado.
W 2004 roku Paulina Krupińska zwyciężyła w konkursie Foto Models Poland. Wystąpiła również jako Mini Ratka w cyklu reklam telewizyjnych banku PKO BP.
W 2012 roku została Miss Mazowsza, co pozwoliło jej wziąć udział w ogólopolskim konkursie piękności Miss Polonia, który tego samego roku wygrała.
W 2013 roku Paulina Krupińska reprezentowała Polskę na międzynarodowym konkursie Miss Universe, gdzie zdobyła tytuł Miss Photogenic. W tym samym roku wzięła udział w kampanii reklamowej znanej marki kosmetycznej AVON. W 2014 roku Krupińska stała się częścią dwóch kampanii reklamowych: biura podróży Itaka oraz soczewek kontaktowych Acuvue. W 2015 roku została ambasadorką marki La Desir.
Paulina Krupińska w 2013 roku została prowadzącą porannego programu śniadaniowego emitowanego przez TVP 2 "Pytanie na śniadanie", jednak rok później przeszła do stacji TVN, gdzie na kanale TVN Style prowadzi program "Klinika urody". W tym programie była Miss Polonia kompleksowo zajmuje się tematyką urody i mody, doradzając kobietom jak zrobić naturalne kosmetyki w domowym zaciszu, jakie stylizacje będą modne w danym sezonie, w jakie zabiegi kosmetyczne warto inwestować, etc..

Paulina Krupińska - życie prywatne

Przez jakiś czas Paulina Krupińska była partnerką, a nawet narzeczoną brata aktorki Alicji Bachledy-Curuś, Tadeusza Bachledy-Curusia. Od jakiegoś czasu jej partnerem życiowym jest wokalista, lider zespoły Zakopower Sebastian Karpiel-Bułecka, z którym ma córkę Antoninę Hannę (ur. 2015 r.).

Zobacz także:

Sebastian Karpiel-Bułecka - Marcelina Zawadzka - Alicja Bachleda-Curuś

paulina krupińska

Więcej o:

paulina krupińska