Honorata Skarbek

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek zaczynała swoją karierę jako blogerka. Bloga założyła w gimnazjum i szybko stał się on jednym z najczęściej odwiedzanych w Polsce w kategorii blogów life-stylowych. Na fali sukcesu bloga Honorata Skarbek próbowała swoich sił jako piosenkarka. Wydała dwie płyty, pierwszą w 2011, drugą dwa lata później.
Data urodzenia: 23 grudnia 1992 r.
Miejsce urodzenia: Zgorzelec
Pseudonim: Honey
Facebook: www.facebook.com/honeyofficial
Instagram: @honkabiedronka

Honorata Skarbek: życiorys

Honorata Skarbek przyszła na świat 23 grudnia 1992 roku jako córka Bożeny i Mariusza Skarbek. Dorastała ze starszym bratem i rodzicami w Zgorzelcu. Już od czasów przedszkolnych lubiła występować w przedstawieniach, śpiewać, być w centrum zainteresowania. Gdy była w drugiej klasie gimnazjum, zaczęła prowadzić blog i to właśnie dzięki niemu zdobyła popularność.
W marcu 2011 roku Skarbek wydała swój debiutancki album "Honey". Została laureatką festiwalu TOP Trendy w głosowaniu internautów, nagrody VIVA Comet, Kids Choice Award 2013. Wystąpiła również jako support przed Justinem Bieberem, gdy ten miał koncert w Polsce. Z krążka "Honey" pochodzą takie przeboje jak: "No One", "Runaway", "Sabotaż". Tego samego roku została twarzą marki odzieżowej MOODO, a w kolejnym roku stworzyła własną markę Soul Bird.
W 2013 roku Honey wydała drugą płytę "Million". Na 50. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zdobyła nagrodę Super Expressu. Z albumu, który uzyskał status złotego, pochodzą takie przeboje, jak: "LaLaLove", "Nie powiem jak", "Insomnia".
Rok 2014 był tym, w którym Honey wzięła udział w programie telewizyjnym "Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami" emitowanym przez telewizję Polsat. Jej partnerem tanecznym był Kamil Kuroczko, z którym zajęła 11. miejsce.
W 2015 roku Honorata Skarbek wypuściła na rynek płytę "Puzzle", z której pochodzą utwory: "GPS" i "Damy radę".
Gdy miała 14 lat zdiagnozowano u niej przewlekłą białaczkę szpikową, która dzięki odpowiedniemu leczeniu nie postępuje.

Honorata Skarbek: blog

Honey od 2011 roku znana jest przede wszystkim jako piosenkarka, jednak nadal prowadzi swojego bloga. Honorata-skarbek.com jest blogiem lifestyle'owym, na którym artystka zamieszcza swoje przemyślenia, relacje z codziennego życia i imprez, prezentuje stylizacje, dzieli się przepisami kulinarnymi.

Zobacz także:

Julia Kuczyńska - Ewelina Lisowska - Margaret

honorata skarbek

Więcej o:

honorata skarbek

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.