Agata i Hubert z "Love Island" chwalą się zwycięstwem. Wkroczył Adam. Wtrącił wulgarny komentarz

Agata i Hubert wygrali siódmą edycję programu "Love Island". Uczestnicy byli faworytami znacznej części widzów. Jak się okazało, nie każdy cieszył się z ich zwycięstwa. Adam pokusił się o chamski komentarz.

Hubert i Agata byli uczestnikami siódmej odsłony randkowego show "Love Island". Islanderzy postanowili stworzyć parę na samym początku edycji. Niestety, ich relacja była pełna nieszczerych sytuacji. Wydawać by się mogło, że już do siebie nie wrócą. Pod koniec sezonu bohaterzy zaskoczyli wszystkich. Okazało się, że uczucie, które ich łączy było silniejsze niż popełnione błędy. Hubert i Agata postanowili ponownie stworzyć duet. Razem doszli aż do finału. Widzowie docenili parę, oddając na nią swoje głosy. Bohaterowie zdobyli pierwsze miejsce w "Love Island".

Zobacz wideo Laura Sieka z "Love Island" poszła do wróżki, by przepowiedziała jej przyszłość

Agata i Hubert zwycięzcami siódmej odsłony "Love Island"

O wygranej Agaty i Huberta zadecydowało aż 70 proc. widzów programu. Na podium znaleźli się również Beata i Kamil, a następnie Marta i Adam. Finałową listę uczestników zamknęli Sandra i Mateusz. Zwycięzcy nie kryli radości. Kiedy jednak chcieli podzielić się radosną nowiną ze światem, Adam przerwał ich radość niewybrednym komentarzem.

Screen z IG Przemek Stippa Przemysław Stippa z "Barw szczęścia" pochwalił się synem. Aktor ma pewne obawy

 Adam z "Love Island" skomentował zwycięstwo Agaty i Huberta. Miło nie było

W programie "Love Island" uczestnicy nie mogą używać telefonów. Nic więc dziwnego. że tuż po zakończeniu finału, bohaterowie chcieli skontaktować się z bliskimi i fanami. Gdy Agata i Hubert wracali do Polski, postanowili nagrać widzom krótki komunikat. Podziękowali za wsparcie i oddane głosy. Przyznali, że nadal nie mogą uwierzyć w wygraną. Nagle w nagranie wtrącił się zazdrosny uczestnik. Adam nie szczędził słów. 

Nie zesr*** się, Jezus, Maria - skomentował Adam.

Warto przypomnieć, że Adam cieszył się złą sławą w programie. Na pozór zabawny uczestnik często denerwował widzów zachowaniem. Swoimi odzywkami wkurzył nawet Dodę. Fani show kilkukrotnie domagali się usunięcia go z "Love Island". Adam będzie musiał się pogodzić z przegraną. Komu kibicowaliście? ZOBACZ TEŻGwiazda "Sukcesji" pochodzi z Polski. Dagmara Domińczyk nie kryje dumy. "Nigdy się nie wstydziłam"

Więcej o: