Adam z "Love Island" nie zdobył fanów w programie. Zwrócił się do hejterów

Adam Boguta w "Love Island" szybko stał się jednym z najmniej lubianych przez widzów uczestników. Zdaniem wielu faworyzowany przez produkcję, dotarł razem ze swoją partnerką do finału, ale teraz musi mierzyć się z krytyką w prawdziwym świecie, a nie tylko tym w telewizji.

Adam w "Love Island" nie zdobył gromadki fanów w programie. Komentujący w głosowaniach próbowali go usunąć z show już od dłuższego czasu, jednak Adam zawsze potrafił się wyślizgnąć z opałów. Fani show narzekali, że powodem jest jego znajomość z prowadzącą program, Karoliną Gilon. Nie wierzono w jego związek z Martą, zarzucano mu wielokrotne zmiany partnerek. I kiedy zdawało się, że skoro już trafił do finału, to gorzej nie będzie, zaatakował uwielbianego przez widzów Huberta, czym jeszcze bardziej się pogrążył.

Zobacz wideo Karolina Gilon o skandalach w "Love Island". "Jestem zdegustowana, że ludzie wylewają brudy w sieci"

Adam z "Love Island" zwrócił się do "hejterów"

Fani show zarzucali Adamowi ciągłe odwracanie kota ogonem i brak umiejętności przyjęcia krytyki na klatę. Boguta w show był zabawny i rozrywkowy, ale prawdziwą twarz pokazał w finale, gdy stwierdził, że nienawidzi Huberta a na jego miejscu w wyścigu po zwycięstwo widziałby zupełnie kogo innego. Jeśli przez cały czas trwania programu Adam był nieświadomy tego, co dzieje się w komentarzach na jego temat, teraz, po powrocie do Polski, będzie musiał się z nimi zmierzyć. Już zareagował:

Czekam na hejt pod tym linkiem - napisał na Instagramie, podając odnośnik do swojej playlisty na serwisie Spotify.

Widzowie jednak komentują głównie na jego prywatnym profilu na Instagramie.

Hubert i Sandra "Love Island". W finałowym odcinku Sandra nie oszczędzała Huberta. Fani reagują

Jak możesz powiedzieć komuś, że kogoś nienawidzisz, i że powinien być Kamil zamiast Huberta. Kim ty jesteś? To my, widzowie, na szczęście decydowaliśmy, nie ty. Pokory, chłopie, i trochę oleju.
Panie Adamie, hejt a konstruktywna krytyka to co innego. To pan był hejterem na wyspie, więc proszę nie być hipokrytą, bo ludzie głosowaniem pokazali, co o panu i pana zachowaniu myślą.
Większość sezonu hejtowali Huberta i go nie szanowali, więc czemu teraz widzowie mają nie wyrazić swojej opinii na temat takiego zachowania? Powiedział Hubertowi, że go nienawidzi, a sam zrobił świństwo za jego plecami. Brak klasy!

Czy Adamowi uda się wyjść na prostą w kwestii popularności? Na razie sprawdza się teoria, że kryzysy w mediach społecznościowych wybuchają w weekendy.

Więcej o: