News
-
Joanna Koroniewska podzieliła się zdjęciami z wakacji. "Instagram vs rzeczywistość". Dowbor ma przechlapane
Joanna Koroniewska wyleciała z rodziną na wakacje. Święta mieli spędzić w promieniach słońca, ale pogoda spłatała im figla.
-
Czy leci z nami niania? Małgorzata Rozenek na świąteczny wyjazd zabrała opiekunkę Henia. "Radosław będzie serwował jej drinki"
Małgorzata Rozenek wyjechała z Polski na wakacje do Azji. Na pokładzie samolotu znalazła się też opiekunka najmłodszego syna "Perfekcyjnej". Pani Bożenka podobno jednak nie ma pracować, a wypoczywać razem z rodziną celebrytki.
-
Antoni Pawlicki obawia się świąt. "Będę siedział z częścią rodziny popierającą rząd, który ma krew na rękach"
Antoni Pawlicki był niegdyś jedną z gwiazd Telewizji Polskiej. Aktor wyleciał ze stacji, gdy zaczął manifestować poglądy, które są sprzeczne z wizją Prawa i Sprawiedliwości.
-
Małgorzata Godlewska uniknęła gwałtu. "Uciekłam bez płaszcza i zakrwawiona. To nie była moja krew"
Małgorzata Godlewska opowiedziała na Instagramie o jednym z najbardziej traumatycznych przeżyć. Celebrytka została napadnięta przez taksówkarza. Na szczęście kobiecie udało się uciec.
-
Izabela Kuna została wyrzucona z produkcji. "Przez szczerość straciłam pracę". Opowiedziała też o kompleksach
Izabela Kuna była gościnią Żurnalisty. Aktorka opowiedziała, jakich zajęć się imała, nim została znaną aktorką. Nie obyło się też bez anegdot z planów filmowych.
-
Odpicowana Julia Wieniawa wyprawiła huczne urodziny. Pochwaliła się tortem oraz drogim prezentem. "Oficjalnie. Jestem stara"
Julia Wieniawa wyprawiła przyjęcie urodzinowe, na które zaprosiła najbliższych. Bawiła się w doborowym towarzystwie.
-
Eurowizja Junior 2021. Jak głosować na Polskę? Sara Egwu-James wśród faworytów konkursu
19 grudnia rozpocznie się kolejna edycja Eurowizji Junior. Na Polskę możemy zagłosować dwa razy. Kiedy druga tura?
-
"Rolnik szuka żony". Produkcja zapłaciła za finałowe oświadczyny Joanny i Kamila? Ups! Szokujące słowa byłego uczestnika
Joanna i Kamil to ulubiona para widzów ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Teraz na ich idealnym wizerunku pojawiła się jednak rysa.
-
Dom Borysa Szyca i jego żony gotowy na święta. Dekorowanie w tym roku nie było łatwe. "Dla mojego komfortu i jego bezpieczeństwa"
Borys Szyc i jego żona są już gotowi na święta. Udekorowanie domu w tym roku sprawiło im trochę problemów, ale efekt zachwyca!
-
Marina w tym roku nie organizuje świąt. "Nie jestem na siłach". Niedawno przeszła operację
Święta zbliżają się wielkimi krokami, a ci, którzy w tym roku przygotowują wigilijną kolację dla bliskich, mają ręce pełne roboty. Marina Łuczenko-Szczęsna w tym roku się tego nie podejmie.
-
Kasia Cichopek wyprawiła córce przyjęcie urodzinowe. Nie zabrakło pokaźnego tortu. Nawiązuje do hobby Heleny. "Pękam z dumy"
Kasia Cichopek z okazji urodzin córki pozuje z tortem na Instagramie. Helena kończy osiem lat. Jakie życzenia dostała od mamy?
-
Księżna Kate w świątecznym swetrze podczas koncertu kolęd. Niby skromny, ale jego cena zwala z nóg
W sieci pojawił się zwiastun świątecznego koncertu kolęd, który poprowadzi księżna Kate. W oczy rzucają się dwie rzeczy: uśmiech, który nie schodzi jej z twarzy i niebotycznie drogi sweter.
-
Anna Lewandowska na świątecznym spotkaniu z bliskimi. "Christmas time". Internautka uważa, że "Covid time", a trenerka odpowiada
Anna Lewandowska przygotowuje się do Bożego Narodzenia od początku grudnia. Wstawiła zdjęcia z kolejnego przyjęcia. Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa fani trenerki martwią się o bezpieczeństwo jej i gości. Co na to trenerka?
-
Doda wystawiła kolację ze sobą na licytację. Chciała pomóc fundacji, ale coś poszło nie tak. "To powinno być karalne"
Doda wzięła udział w akcji charytatywnej, wystawiając w licytacji kolację w jej towarzystwie. Jednak niedługo potem wściekła powiadomiła fanów, że ktoś próbował sabotować aukcję.
-
Maciej Szczęsny prowadził pod wpływem alkoholu. Zapadł wyrok. Były piłkarz długo nie usiądzie za kółkiem
Maciej Szczęsny niedawno został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu. Teraz zapadł wyrok.
-
Adam Zdrójkowski nostalgiczny po rozstaniu. Pokazał wiersz o tragicznej miłości. "Boję się ludzi o długich spojrzeniach"
Adam Zdrójkowski czuje się skrzywdzony po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską? Wiersz autorstwa Marty Bijan, który opublikował na Instagramie, może na to wskazywać.
-
Meghan Markle w płaszczu z sieciówki chodzi po sklepach. Ukrywała się, ale nie wyszło. "Chciała poczuć się normalnie"
Meghan Markle nie wysłała asystenta po zakupy. Sama wyruszyła na przedświąteczne łowy. Towarzyszył jej ochroniarz.
-
Ciężarna Anna Czartoryska-Niemczycka ubrała choinkę. Drzewko i salon piękne, ale patrzymy na aktorkę. Fani: Jak księżna Kate
Anna Czartoryska-Niemczycka pochwaliła się choinką. Fani komplementują jednak aparycję aktorki.
-
Adam Zdrójkowski czuje się samotny, ale przerasta go coś jeszcze. W pustym mieszkaniu ma nie lada problem
Adam Zdrójkowski przeżył trudne chwile po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską. Aktor przyznał ostatnio, że nie radzi sobie z pewnymi rzeczami w swoim mieszkaniu.
-
Magda Welc wygrała "Mam talent!", gdy miała 12 lat. Jak teraz wygląda i czym się zajmuje? Jest nie do poznania
Magda Welc wygrała trzecią edycję "Mam talent!". 12-latka ujęła publiczność swoim śpiewem. Od tamtej pory minęło 11 lat. Co teraz słychać u młodej wokalistki?
-
Tabloid ujawnia, ile zarabia Piotr Kraśko. Miesięczne przelewy robią wrażenie. 7,5 tys. zł kary, to tylko kropla w morzu
Piotr Kraśko według ustaleń "Super Expressu" nie może narzekać na brak pieniędzy. Tabloid twierdzi, że wie, jak wysoka pensja wpływa na konto dziennikarza.
-
Chris Noth jest oskarżany o gwałt. Teraz trzecia kobieta twierdzi, że aktor napastował ją seksualnie. "Rano byłam obolała"
Dwie kobiety oskarżają Chrisa Notha o gwałt. Aktor zaprzecza ich zeznaniom. Teraz głos zabrała kolejna kobieta, która twierdzi, że była napastowana seksualnie przez gwiazdora "Seksu w wielkim mieście".
-
Matka córki Rzeźniczaka opowiedziała o świętach. Piłkarz nie pojawi się w Wigilię. W inne dni zresztą też. Ma inne plany
Jakub Rzeźniczak nie odwiedzi córki w święta. Ewelina Taraszkiewicz, matka czteroletniej Inez, zdradziła dlaczego. Ma żal do sportowca?
-
Kinga Zapadka ostro o rozstaniu z Robertem Kochankiem. Ma na niego "dowody". On zarzuca jej brak szczerości
Robert Kochanek został zasypany pytaniami o rozstanie z Kingą Zapadką. Wiemy, dlaczego nie tęskni za byłą ukochaną. Odpowiedziała.
-
Hiszpańska rodzina królewska pokazała świąteczną kartkę. Lepsza niż Kate i Williama? My patrzymy na dorastające księżniczki
Hiszpańska rodzina królewska pochwaliła się kartką z okazji świąt Bożego Narodzenia. Na fotografii widać córki króla Filipa i królowej Letizii. Dziewczynki bardzo wydoroślały.
-
Czyje morderstwo zlecił Stalin i jakiego koloru włosy miał Elvis Presley? Tego nie wiedzieliście o gwiazdach starego Hollywood
Złota era Hollywood do dziś jest owiana wieloma legendami, jednak niektóre niewyobrażalne dla wielu historie zdarzyły się naprawdę. Czyje zabójstwo dwukrotnie miał zlecać Józef Stalin i co jadła Audrey Hepburn, gdy wybuchła wojna? Oto ciekawostki z życia gwiazd dawnego kina.
-
Znany tiktoker oskarżany o kupowanie obserwujących. Sprawę komentuje policja
Marcin Dubiel oskarża byłego znajomego o kupowanie obserwatorów. Sprawę nagłośnił Paweł Svinarski z kanału Dla Pieniędzy. O komentarz poprosił Zusje i rzecznika prasowego policji.
-
Alicja Bachleda-Curuś spędza przedświąteczny czas w Nowym Jorku. Pokazała syna, a to rzadki widok. Ale wyrósł!
Alicja Bachleda-Curuś dodała na Instagramie kadry z Nowego Jorku, na których zwiedza miasto w towarzystwie syna. Aktorka rzadko pokazuje Henry'ego, a na nowych zdjęciach widać, jak wyrósł.
-
Paulina Krupińska opowiedziała o przyjaźni z Anną Lewandowską. "Nie znacie jej takiej, jaką ona jest" [PLOTEK EXCLUSIVE]
Paulina Krupińska w rozmowie z Plotkiem opowiedziała o przyjaźni z Anną Lewandowską. - W dresie, w domu na kanapie jest milion razy fajniejszą dziewczyną niż w mediach - chwali żonę Roberta Lewandowskiego.
-
Jak zmieniła się Wersow na przestrzeni ostatnich lat? "Totalnie siebie nie przypomina" [ZDJĘCIA]
Fani Weroniki Sowy postanowili porównać jej zdjęcia z przeszłości z tymi aktualnymi. Jak zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat?
-
"Lex TVN". Gwiazdy związane ze stacją reagują na ustawę. "Dzieje się historia. Dzieje się koszmar"
Ustawa "lex TVN", która została przegłosowana w Sejmie, wzbudza mnóstwo kontrowersji. Gwiazdy show-biznesu mówią o zamachu na wolne media. Wiele znanych nazwisk zamieściło w sieci zdecydowaną reakcję.
-
Nie uwierzycie, co zrobił Jarosław Kaczyński po przegłosowaniu "lex TVN". Wszystko zarejestrowały kamery
Jarosław Kaczyński podczas ostatnich obrad Sejmu najpierw bił brawo po przegłosowaniu ustawy "lex TVN", a potem podpisywał świąteczne kartki. To nie jedyne nietypowe aktywności w Sejmie prezesa PiS, które uchwyciły kamery.
-
Świąteczne filmy dla każdego znaku zodiaku. Idealne propozycje zapisane w gwiazdach? To lepsze zestawienie niż horoskop
Co oglądać w grudniu? Każdy znak zodiaku oznacza, że nasz charakter został ukształtowany w nieco inny sposób. Dlatego dla każdego znaku mamy inną propozycję świątecznego hitu filmowego! Oto filmy na święta dopasowane do twojego horoskopu!
-
Mata chce wesprzeć psychiatrię dziecięcą. "Gdyby nie terapia, żadna moja płyta by nie powstała". Zaapelował do fanów
Mata postanowił wesprzeć psychiatrę oraz psychologię dziecięcą i wystawił na licytację poczwórnie platynową płytę. Przy okazji zdobył się na szczere wyznanie. Michał Matczak korzysta z pomocy terapeutki.
-
Matylda Damięcka zilustrowała "lex TVN". Smutna wizja i mocny przekaz
Matylda Damięcka przygotowała dwie ilustracje po kontrowersyjnej decyzji Sejmu o przyjęciu ustawy zwanej "lex TVN". Rysunki są szeroko komentowane przez internautów.
-
Zendaya zaszalała. "To był czas na zmianę". W nowej fryzurze wygląda bajecznie!
Zendaya lubi eksperymentować z wyglądem, a do sesji zdjęciowych chętnie sięga po peruki. Jednak tym razem postawiła na odważną zmianę na głowie.
-
Eurowizja Junior 2021. Kim jest Sara James? Polska reprezentantka ma niebywały głos i ogromne szanse na wygraną
Sara James ma niepowtarzalny głos i ogromne szanse zdobyć pierwsze miejsce na Eurowizji Junior. Co jeszcze wiemy na jej temat? Zebraliśmy najważniejsze informacje na temat wokalistki, która będzie reprezentować Polskę w tegorocznej edycji słynnego konkursu.
-
"Lista Plotka". Malwina Bakalarz uwielbia... stopy. Czyje najbardziej? "Najpiękniejsze w polskim show-biznesie"
Tym razem gościnią Plotka była Malwina Bakalarz. Blogerka została zaskoczona prywatnymi pytaniami. Jedno z nich przykuło jej szczególną uwagę.
-
Gwiazdy już pochwaliły się świątecznymi paznokciami. Wieniawa zaszalała z kolorem. Sprawdźcie, jakie trendy są tej zimy najmodniejsze
Okres świąteczny już prawie nastał, a to oznacza, że wszelkie domowe dekoracje, swetry z reniferami czy właśnie kolorowe paznokcie to coś, na co gwiazdy chętnie sobie pozwalają. Oliwia Bieniuk postawiła na błysk!
-
Influencerka zaginęła w Katarze. Wcześniej wyznała w sieci: Jeśli nie będę online, to znaczy, że nie żyję
Uciekła do Wielkiej Brytanii przed przemocą domową. Długo ukrywała się przed rodziną. W końcu postanowiła wrócić do ojczyzny. Influencerka spodziewała się jednak najgorszego. Teraz ślad po niej zaginął.