Alicja Bachleda-Curuś spędza przedświąteczny czas w Nowym Jorku. Pokazała syna, a to rzadki widok. Ale wyrósł!

Alicja Bachleda-Curuś dodała na Instagramie kadry z Nowego Jorku, na których zwiedza miasto w towarzystwie syna. Aktorka rzadko pokazuje Henry'ego, a na nowych zdjęciach widać, jak wyrósł.

Więcej o gwiazdach przeczytacie na stronie głównej Gazeta.pl

Alicja Bachleda-Curuś od lat żyje między Polską a USA, gdzie od czasu do czasu gra w różnych produkcjach. Dużo podróżuje wraz z synem Henrykiem, który jest dzieckiem jej i aktora Colina Farrella. Ostatnio gwiazda dodała na Instagram zdjęcia zrobione podczas zwiedzania Nowego Jorku. Pokazała najpopularniejsze zabytki oraz wycieczkę do muzeum, a na niektórych kadrach widać Henry'ego.

Zobacz wideo Alicja Bachleda-Curuś wraca w filmie "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" [ZWIASTUN]

Alicja Bachleda-Curuś spędza przedświąteczny czas w Nowym Jorku. Pokazała syna, a to rzadki widok. Ale wyrósł!

Aktorka odwiedziła popularne miejsca w Nowym Jorku, które często pojawiają się w hollywoodzkich produkcjach. Nagrała filmik na Statule Wolności, zrobiła zdjęcia panoramy metropolii oraz największej w mieście choinkę. Wybrała się także na popularny spektakl.

Nowy Jork jest bardzo magiczny o tej porze roku. "Six the musical" było idealne! Radosny, wzruszający, krzepiący i inteligentny. Central Park, muzea, sztuka, jedzenie. I love New York - napisała aktorka.

Na kadrach zrobionych w muzeum jest syn gwiazdy - Henry Tadeusz. Chłopiec ma już 12 lat. Dawno nie był pokazywany przez rodziców. Choć aktorka wykonała zdjęcia z tyłu i nie widać jego twarzy, rzuca się w oczy to, jak wyrósł i jest już nastolatkiem. Z kolei fani naturalnie skojarzyli zdjęcia z Nowego Jorku z najbardziej świątecznym filmem.

To przejście zawsze kojarzy się z Kevinem.
Kevin sam w Nowym Jorku.
Gdzie gołębie? Gdzie Kevin? - żartowali internauci.
 

Alicja Bachleda-Curuś rozstała się z Colinem Farrellem wkrótce po urodzeniu Henry'ego. Od jakiegoś czasu krążyły plotki o jej nowym partnerze. To tajemniczy Amerykanin, a aktorka tym razem stroni od światła jupiterów i nie mówi o związku. Para zaręczyła się w sylwestra ubiegłego roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.