"Lista Plotka". Malwina Bakalarz uwielbia... stopy. Czyje najbardziej? "Najpiękniejsze w polskim show-biznesie"

Tym razem gościnią Plotka była Malwina Bakalarz. Blogerka została zaskoczona prywatnymi pytaniami. Jedno z nich przykuło jej szczególną uwagę.

Więcej na temat gwiazd internetu znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Malwina Bakalarz od lat robi karierę w internecie, ale takich pytań jeszcze nie słyszała. Autorka bloga Bakusiowo.pl była gościnią kolejnej odsłony "Listy Plotka". Szczerze rozmawiała o prywatnych sprawach i chętnie podzieliła się ciekawostkami ze swojego życia. Opowiedziała nie tylko o tym, co dzieje się w jej domu. Zdradziła kilka pikantnych szczegółów.

Zobacz wideo "Lista Plotka". Malwina Bakalarz

"Lista Plotka". Malwina Bakalarz kocha się w stopach. Czyje lubi najbardziej?

W "Liście Plotka" nie ma łatwych pytań. Malwina Bakalarz zmierzyła się m.in. z tym, jakie są jej fetysze. Okazało się, że jednym z nich są... stopy. Zarówno męskie, jak i damskie. W tym przypadku zaskoczyła wyznaniem, że podobają jej się stopy znanej piosenkarki. 

Zwracam uwagę na kobiece stopy. Uważam, że właścicielką najpiękniejszych stóp w polskim show-biznesie jest Doda. Jakie ona ma cudowne stopy! - wyznała.

Ale nie tylko Doda. Przed laty Malwina Bakalarz oglądała "M jak miłość" tylko po to, by popatrzeć na stopy jednej z aktorek. Której? Tego dowiecie się z materiału wideo.

Blogerka odpowiedziała także na pytanie, czego nigdy nie chciałaby wąchać. Jej największe zapachowe koszmary nie są jednak wcale tak oczywiste. Jednym z nich są... śledzie. Z kolei jeśli chodzi o trunki, Malwina Bakalarz po wypiciu alkoholu staje się bardzo gadatliwa. Jak wyznała, nie tylko ośmiesza sama siebie w długich opowieściach, ale i wpada w szał zakupów. Mąż musi pilnować telefonu, by nie wpadł w jej ręce, kiedy jest po spożyciu napojów z procentami. A co najbardziej denerwuje ją w małżonku? Obejrzyjcie "Listę Plotka" na górze strony.

Malwina Bakalarz od 2013 roku prowadzi blog o macierzyństwie Bakusiowo.pl, prowadzi także dobrze prosperujące kanał na YouTubie Baku Family i Instagram, na których bawi internautów w satyrycznych filmikach, parodiując "rodzinny lajfstajl".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.