Adam Zdrójkowski czuje się samotny, ale przerasta go coś jeszcze. W pustym mieszkaniu ma nie lada problem

Adam Zdrójkowski przeżył trudne chwile po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską. Aktor przyznał ostatnio, że nie radzi sobie z pewnymi rzeczami w swoim mieszkaniu.

Więcej na temat polskich gwiazd znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska rozstali się prawdopodobnie kilka miesięcy temu. Oboje nie podali, kiedy dokładnie. Byli jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Od wielu tygodni aktor prowadzi samotne życie. Mieszka sam, a to, jak powiedział w ostatnim wywiadzie, nie jest zbyt pocieszające. Wyznał także, że ma inny problem. Musiał skorzystać z pomocy.

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski zdradza sekrety związku z Gąsiewską. "Śniadania są jej konikiem"

Jak mieszka Joanna Opozda? Aktorka gustownie się urządziłaTak mieszka Joanna Opozda. Stylowo urządzone wnętrza robią wrażenie

Adam Zdrójkowski czuje się samotny, ale przerasta go coś jeszcze. W pustym mieszkaniu ma nie lada problem

Aktor nie może narzekać na karierę w mediach, ale jego życie prywatne pozostawia wiele do życzenia. Odkąd nie ma przy jego boku Wiktorii Gąsiewskiej, nie jest tak kolorowo. Po pracy na planach zdjęciowych wraca do warszawskiego mieszkania, w którym czuje się samotnie.

Czasem jest mi smutno. Wracasz do tego miejsca, gdzie jesteś sam. Nie ma nikogo, z kim możesz porozmawiać. W pustym mieszkaniu dobija samotność - powiedział w rozmowie z serwisem Pomponik.pl.

Okazuje się, że to nie jedyny problem artysty. Przyznał, że mieszka sam, ale to nie przeszkadza mu w robieniu wokół siebie bałaganu. Ma spore problemy z utrzymaniem porządku, a gdy jest naprawdę źle, wzywa pomoc domową, która pomaga mu ogarnąć przestrzeń. Nie chce jednak korzystać z niej w nieskończoność i ma nadzieję, że sam weźmie się w garść.

To jest mój osobisty problem. Muszę nauczyć się regularności w sprzątaniu. Przychodzi do mnie pani co jakiś czas, by pomóc mi w sprzątaniu. Jednak nie można się nią wysługiwać cały czas - powiedział Pomponikowi.

Joanna BrodzikJoanna Brodzik na okładce "Twojego Stylu". "Grafika trochę poniosło"

Adam Zdrójkowski popularność zdobył dzięki grze w serialu "Rodzinka.pl", gdzie wcielił się w Jakuba, jednego z trzech synów państwa Boskich. W produkcji, u boku Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka, występował od dziecka, podbijając serca telewidzów. Tam, na planie, poznał właśnie Wiktorię Gąsiewską, a młodzieńcza miłość z ekranu przeniosła się do prawdziwego życia i w szybkim tempie rozwinęła kariery obojga.

Więcej o: