Zendaya zaszalała. "To był czas na zmianę". W nowej fryzurze wygląda bajecznie!

Zendaya lubi eksperymentować z wyglądem, a do sesji zdjęciowych chętnie sięga po peruki. Jednak tym razem postawiła na odważną zmianę na głowie.

Więcej na temat gwiazd światowego show-biznesu znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Zendaya coraz bardziej podbija Hollywood, a produkcje z jej udziałem stają się hitami. Młoda aktorka nie narzeka na brak propozycji zawodowych, a na Instagramie dzieli się kolejnymi projektami. Na zdjęciach z wielkich gal uwagę przyciąga nie tylko swoimi kreacjami, ale i fryzurami. Ostatnio postanowiła zrobić na głowie metamorfozę i wygląda zupełnie inaczej.

Zobacz wideo Gwiazdy Disneya sprzed lat. Co u nich słychać? [Popkultura Extra]

Zendaya obcięła włosy. "To był czas na zmianę". Duża przemiana artystki

Na przestrzeni lat mieliśmy okazję widywać Zendayę w różnych fryzurach. Artystka nie stroniła od zmian, a na sesjach zdjęciowych zgadza się na metamorfozy, po których czasami jest nie do poznania. Nosiła już czarne długie warkoczyki, krótką fryzurę blond, a także długie i proste włosy z grzywką. Jej naturalne wcielenie to długie, ciemne i kręcone włosy. Tym razem aktorka postanowiła zaszaleć i ścięła długie loki na długość sięgającą nieco za ramiona. Zafarbowała je także na czekoladowy odcień brązu i wyprostowała. Zrobiła sobie zdjęcie, które wstawiła na InstaStories.

To był czas na zmianę - napisała na Instagramie.

Zendaya zmieniła fryzuręZendaya zmieniła fryzurę fot. instagram.com/zendaya

Zendaya zadebiutowała na ekranie już jako dziecko, występując w produkcjach Disneya, m.in. w "Taniec rządzi". Dużą popularność przyniosła jej rola w "Spider-Manie: Homecoming", a także w najnowszej części serii o człowieku pająku "Bez drogi do domu". Jest także odtwórczynią głównej roli w serialu "Euforia", za co została nagrodzona Emmy. W tym roku premierę miały aż trzy filmy z jej udziałem oraz nowy sezon "Euforii".

Więcej o: