Tabloid ujawnia, ile zarabia Piotr Kraśko. Miesięczne przelewy robią wrażenie. 7,5 tys. zł kary, to tylko kropla w morzu

Piotr Kraśko według ustaleń "Super Expressu" nie może narzekać na brak pieniędzy. Tabloid twierdzi, że wie, jak wysoka pensja wpływa na konto dziennikarza.

Więcej na temat gwiazd polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl

Piotr Kraśko ostatnio był na ustach wszystkich Polaków. Wydało się, że przez sześć lat wsiadał za kierownicę, nie mając ku temu uprawnień. Dziennikarz wpadł przez rutynową kontrolę. Sprawa trafiła do sądu, który ukarał Kraśkę grzywną w wysokości 7,5 tysiąca złotych oraz zakazem prowadzenia samochodu przez rok.  Niektórzy uważali, że kara nie jest zbyt surowa. Teraz te głosy powróciły.  Wszystko dlatego, że tabloid ujawnił, ile rzekomo ma zarabiać Kraśko. 

Zobacz wideo Piotr Kraśko zdradził, jak poznał swoją żonę Karolinę

Ile zarabia Piotr Kraśko

"Super Express" ujawnił, że Piotr Kraśko ma zarabiać w stacji TVN, gdzie prowadzi "Fakty", aż 70 tysięcy miesięcznie, co daje, bagatela, 840 tysięcy złotych w skali roku. Tabloid nie ujawnił jednak swoich źródeł. Do sprawy nie odniósł się też dziennikarz. 

Czy taka stawka wydaje się możliwa? Owszem. Kraśko może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem dziennikarskim. Swoją przygodę z telewizją zaczął już jako nastolatek. Zadebiutował bowiem w TVP w programie "5-10-15". Od 1991 roku pracował w TVP jako dziennikarz. Był też korespondentem, nadawał z Brukseli, Rzymu, Waszyngtonu. W latach 2012-2016 pełnił funkcję szefa redakcji "Wiadomości" TVP. Przez pięć lat pracował też w radiu Tok FM. Od 2016 roku razem z Kingą Rusin prowadził "Dzień dobry TVN". Od 2020 roku prowadzi "Fakty" w stacji TVN. Kraśko sprawdził się również jako gospodarz wszelkich gal i eventów. 

ZOBACZ TEŻ: Paulina Krupińska potępia zachowanie Piotra Kraśki. "Miejmy nadzieję, że wyciągnie jakieś wnioski"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.