Gwiazdy już pochwaliły się świątecznymi paznokciami. Wieniawa zaszalała z kolorem. Sprawdźcie, jakie trendy są tej zimy najmodniejsze

Okres świąteczny już prawie nastał, a to oznacza, że wszelkie domowe dekoracje, swetry z reniferami czy właśnie kolorowe paznokcie to coś, na co gwiazdy chętnie sobie pozwalają. Oliwia Bieniuk postawiła na błysk!

Więcej na temat świątecznych wyborów gwiazd w kwestii stylizacji i dodatków znajdziesz na Gazeta.pl

Okres świąteczny jest okazją do szaleństwa w kwestii wyboru kolorów, wzorów i długości paznokci. Dla niektórych może to stanowić okazję do maksymalnej kreatywności, inni z kolei stawiają na proste rozwiązania, czyli standardowe beże albo czerwienie. Oliwia Bieniuk wybrała opcje typu french, podobnie zresztą jak Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk załamana, że nie odpadła z "TzG"! „Jestem zła"

Gwiazdy, które nie ukrywają swoich bliznMaja Hyży odsłoniła sporą bliznę na biodrze. Nie tylko ona ma takie ślady na ciele

Oliwia Bieniuk, Julia Wieniawa i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazały paznokcie 

Oliwia Bieniuk pochwaliła się na Instagramie świątecznymi paznokciami. Zdecydowała się na manicure typu french. Wybrała beżowy kolor, a końcówki mienią się czarno-srebrnym, brokatowym lakierem. Idealne zarówno na święta, jak i na zbliżającego się sylwestra. 

Paznokcie Oliwii BieniukPaznokcie Oliwii Bieniuk Instagram

Paznokcie Oliwii BieniukPaznokcie Oliwii Bieniuk Instagram

Na totalną prostotę postawiła Julia Wieniawa, która wybrała ciemnozielone paznokcie i dosyć krótkie, kwadratowe przycięcie. 

Paznokcie gwiazdPaznokcie gwiazd Instagram

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wybrała "skośny french", który pokochała kilka miesięcy temu. Postawiła na stonowany beż, ale końcówki zakończyła srebrem, który świetnie sprawdzi się do sylwestrowej kreacji. 

Paznokcie gwiazdPaznokcie gwiazd Instagram

Marina ŁuczenkoMarina znów zaatakowana przez internautkę. Tym razem piosenkarce puściły nerwy. "Wścibskie babska!"

W naszej galerii na górze strony znajdziecie jeszcze więcej święteczno-sylwestrowych wyborów gwiazd. Większość poprosiła manikiurzystki o długie, czerwone paznokcie, ale jest też kilka ciekawszych opcji. Sprawdzicie, kto zaszalał ze wzorem i kolorem. 

Zobacz też: Dziewięcioletnia córka Kourtney Kardashian afiszuje się ze sztucznymi paznokciami. W sieci zawrzało. "Jesteście poważne?"

Więcej o: