Dziewięcioletnia córka Kourtney Kardashian afiszuje się ze sztucznymi paznokciami. W sieci zawrzało. "Jesteście poważne?"

Kourtney Kardashian i jej dziewięcioletnia córka Penelope opublikowały krótki film na TikToku. Na celebrytkę wylała się fala krytyki.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Penelope jest córką Kourtney Kardashian i Scotta Disicka. W opublikowanym nagraniu dziewięciolatka nalewa truskawkowy napój do przezroczystego kubka z lodem, po czym pokazuje przed kamerą kciuk w górę, afiszując się z profesjonalnie zrobionym manicure. Na koniec wideo pojawia się też Kourtney Kardashian.

Zobacz wideo Kim Kardashian wsiada do busa i jedzie na Met Galę

Dziewięcioletnia córka Kourtney Kardashian afiszuje się ze sztucznymi paznokciami

Film szybko stał się pożywką dla krytyków rodziny Kardashianów. Sztuczne paznokcie dziewięciolatki nie spodobały się wielu internautom, za co oberwało się jej matce. Oskarżyli Kourtney, że zbyt wcześnie pozwala córce ingerować w wygląd.

Wow, dzieci w tym wieku noszą sztuczne paznokcie w USA.
Paznokcie są urocze, ale manicure sprawia, że Penelope wydaje się o wiele starsza z takim zestawem. Jesteście poważne?
Taki bąbelek, a już paznokcie zrobione - czytamy w komentarzach.

Córka Kourtney KardashianCórka Kourtney Kardashian TikTok

Konto na TikToku, które wspólnie prowadzą Kourtney i Penelope, obserwuje już ponad dwa miliony użytkowników. Obie spędzają ze sobą ostatnio dużo czasu. Obecnie przebywają w Palm Springs, razem z Travisem Barkerem, przyszłym ojczymem Penelope.

Zobacz też: Nowa zastawa stołowa Kourtney Kardashian zachwyca. Kupiła ją u Joanny Przetakiewicz! Cudna

Muzyk i celebrytka zaręczyli się w połowie października 2021 roku w pięknej scenerii - na plaży, która należy do hotelu Rosewood Miramar Beach. Następnie odbyła się kolacja, na którą zaproszono najbliższych pary - pojawiła się Kim Kardashian, Kris, Khloe oraz dzieci perkusisty.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.