Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian to amerykańska celebrytka, modelka. Jest to znana osobowość telewizyjna, która zasłynęła dzięki rodzinnemu reality show "Rodzina Kardashianów" i "Kourtney and Khlo e Take Miami". Jest siostrą Kim Kardashian.


Data urodzenia: 18 kwietnia 1979 r.
Miejsce urodzenia: Los Angeles
Pełne imię i nazwisko: Kourtney Mary Kardashian
Instagram: @kourtneykardash
Rodzina: syn Mason Dash, córka Penelope Scotland, syn Reign Aston

Kariera Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian przyszła na świat 18 kwietnia 1979 roku w Los Angeles jako córka Kris Jenner i prawnika Roberta Kardashiana. Dorastała z rodzeństwem (Kim, Khloe, Robert) oraz przybranym rodzeństwem (Kylie, Kendail, Burt, Casey, Brandon, Brody). Jej ojciec zmarł na raka, a matka ponownie wyszła za mąż, tym razem za byłego olimpijczyka Bruce'a Jennera (teraz Caitlyn Jenner). Skończyła Uniwersytet Arizony na specjalizacji "sztuki teatralne".
O rodzinie Kardashianów zrobiło się głośno za sprawą reality show "Rodzina Kardashianów" ("Keeping Up with the Kardashians "). Program pokazywał dostatnie życie amerykańskich celebrytów, ich problemy, kryzysy, bardzo intymne chwile (ciąża, problemy zdrowotne, zdrady), przepych codziennego życia (drogie samochody, podróże, wystawne przyjęcia). To dzięki temu formatowi popularność zdobyła między innymi Kim Kardashian. Nakręcono jedenaście sezonów programu, ok. sto sześćdziesiąt odcinków.
Kourtney Kardashian jest współwłaścicielką butików odzieżowych w Los Angeles i Miami. W 2011 roku wystąpiła w operze mydlanej "One Life to Live". Jest również ambasadorką linii do pielęgnacji skóry Perfect Skin, razem z siostrami wypuściła na rynek biżuterię.

Życie prywatne Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian przez długi czas spotykała się ze Scottem Disickiem, który również brał udział w reality show. W 2009 roku urodziła ich pierwsze dziecko, syna Masona, którego poród pokazano w czwartym sezonie "Rodziny Kardashianów". W międzyczasie jej partner wielokrotnie uczęszczał na terapię mającą wyleczyć go z problemu alkoholowego. Para rozstawała się i wracała do siebie, a w 2012 roku urodziła się ich córka Penelope Scotland, a w 2014 roku syna Reigna Astona. W 2015 roku Kourtney Kardashian i Scott Disick rozstali się.

Caitlyn Jenner - Kayne West - Kloe Kardishan

kourtney kardashian

Więcej o:

kourtney kardashian

Copyright © Agora SA