Kourtney Kardashian niedawno ogłosiła, że jest w ciąży. Na zdjęciach widać już spory brzuch. W komentarzach zawrzało

Kourtney Kardashian dopiero poinformowała świat, że jest w ciąży, sugerując, że jej mąż nic o tym nie wiedział. Teraz zapozowali do wspólnych zdjęć. Widać na nich spory brzuch.

Kourtney Kardashian od roku jest szczęśliwą żoną Travisa Barkera. Para żyje w patchworkowej rodzinie i wychowuje razem dzieci celebrytki z poprzedniego związku -  Masona, Penelope i Reigne, a dodatkowo spędzają dużo czasu z potomkami perkusisty Landonem i Alabamą. Małżonkowie wielokrotnie wspominają, że uwielbiają żyć w dużej rodzinie i marzą o kolejnej pociesze. Po długich staraniach w końcu podzielili się z fanami informacją, że niebawem ich rodzina się powiększy. Są nowe zdjęcia, na których widać ciążowy brzuch. 

Zobacz wideo Kim i Kourtney Kardashian w Armenii. Ochrzciły swoje dzieci w tamtejszym kościele

Kourtney Kardashian pokazała ciążowy brzuch

Kilka dni temu Kourtney Kardashian wybrała się na koncert Travisa Barkera. Celebrytka stanęła w pierwszym rzędzie, a wszystko po to, aby podzielić się radosną nowiną. Na banerze, który trzymała widniał napis "Travis, jestem w ciąży", co sugerowało, że chciała zrobić mężowi niespodziankę. Nie krył wzruszenia. Teraz para podzieliła się zdjęciami zza kulis wydarzenia. Widać na nich wyraźnie zaokrąglony brzuch celebrytki. 

Wypełnieni wdzięcznością i radością za błogosławieństwo i plan Boga - pisała Kourtney Kardashian.
 

Travis Barker już wcześniej wiedział o ciąży Kourtney 

Na nowych zdjęciach widać, że brzuch celebrytki jest już całkiem spory. Fani uważają, że Travis Barker wcześniej musiał o wszystkim wiedzieć. "Wiedział, że była w ciąży. Spójrzcie, jaki brzuch jest duży". Inni z kolei twierdzą, że para chciała w ten sposób poinformować fanów i nawiązać do jednego z teledysków zespołu perkusisty. "To nie było dla Travisa, tylko po to, żeby powiedzieć fanom, że trzymanie baneru w górze to nawiązanie do jednego z ich teledysków, gdzie dziewczyna trzyma tabliczkę z napisem "Travis jestem w ciąży". Uspokójcie się" - czytamy w komentarzach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.