Kourtney Kardashian jest w ciąży! Sposób w jaki o tym poinformowała, zachwycił internet

Kourtney Kardashian podczas ostatniego koncertu ukochanego poinformowała, że jest w ciąży. Travis Barker natychmiast zeskoczył ze sceny. Był wzruszony.

Kourtney Kardashian od kilku lat żyje w szczęśliwym związku z Travisem Barkerem. Para znała się od najmłodszych lat za sprawą tego, że mieszkali w tej samej okolicy, jednak nie było im po drodze, aby zbudować głębsze uczucie. Wszystko zmieniło się po rozstaniu z Scottem Disickiem, z którym celebrytka doczekała się trójki dzieci. W 2020 roku Barker i Kardashian potwierdzili, że się spotykają, a ich uczucie z dnia na dzień coraz bardziej kwitło.

Zobacz wideo Kim i Kourtney Kardashian w Armenii. Ochrzciły swoje dzieci w tamtejszym kościele

Kourtney Kardashian i Travis Barker długo starali się o dziecko

Zakochani nawet przez chwilę nie mieli wątpliwości w kwestii tego, że są sobie pisani. Perkusista blink-182 zaczął pojawiać się na rodzinnych imprezach, a fani mogli go oglądać w nowych sezonach "Kardashianów". To tam Kourtney Kardashian i Travis Barker podzielili się informacją o zaręczynach, a później tym, że chcieliby mieć razem dziecko. Z uwagi na to, że celebrytka zmaga się z problemami z tarczycą, która wpływa na płodność, długo nie mogła zajść w ciążę. W końcu się udało. 

Kourtney Kardashian jest w ciąży

Kourtney Kardashian i Travis Barker podjęli się leczenia niepłodności oraz zdecydowali o spróbowaniu metody in vitro. I to było jednak bezskuteczne. W 2022 roku wzięli ślub we Włoszech, a w międzyczasie zrezygnowali z dalszej terapii. Wszystko zostawili w rękach losu, który najwidoczniej okazał się dla nich łaskawy. Podczas ostatniego koncertu Kardashian wyciągnęła baner z napisem "Travis, jestem w ciąży" i na oczach całego świata poinformowała, że ich rodzina się powiększy. Muzyk natychmiast ruszył w stronę ukochanej i czule ją pocałował. Widać, że niespodzianka się udała. 

 

Przypominamy, że zarówno Kourtney Kardashian, jak i Travis Barker mają już dzieci z poprzednich związków. Celebrytka doczekała się trójki pociech - Masona, Penelope i Reigne ze Scottem Disickiem. Z kolei perkusista jest ojcem Landona i Alabamy, które są owocem miłości z Shanną Moakler.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.