Pijana Kourtney Kardashian ledwo trzyma się na nogach! Mocno się wkurzyła, że ktoś ją nagrywa

Niedawno Kourtney Kardashian wzięła spontaniczny ślub z Travisem Barkerem. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak celebrytka na lekkim rauszu opuszcza kaplicę w Las Vegas.

Bądź na bieżąco i po najnowsze newsy z życia gwiazd zaglądaj na stronę główną gazeta.pl

Związek Kourtney Kardashian i Travisa Barkera rozwija się w bardzo szybkim tempie. Celebrytka zadebiutowała na czerwonym dywanie z nowym ukochanym niespełna rok temu i od tamtej pory regularnie dzieli się w mediach społecznościowych kulisami ich romantycznej relacji. Muzyk w październiku oświadczył się Kardashiance, wręczając jej pierścionek wart aż 650 tysięcy dolarów.

Zobacz wideo Kim i Kourtney Kardashian w Armenii. Ochrzciły swoje dzieci w tamtejszym kościele

Pijana Kourtney Kardashian opuszcza kaplicę po spontanicznym ślubie z Travisem Barkerem

Wydawałoby się, że na ślub Kourtney Kardashian i Travisa Bakera przyjdzie nam jeszcze poczekać, a sama uroczystość będzie huczna i transmitowana w rodzinnym reality show celebrytki. Okazało się jednak inaczej. Po tegorocznym rozdaniu nagród Grammy, które odbyło się w Las Vegas, Kourtney i Travis poszli śladami Britney Spears i po kilku kieliszkach zawędrowali do kaplicy, aby powiedzieć sobie sakramentalne "tak".

Dawno temu, w bardzo dalekiej krainie (Las Vegas) o drugiej nad ranem, po epickiej nocy i niewielkiej ilości tequili, pewna królowa i jej przystojny król wybrali się do jedynej otwartej kaplicy z Elvisem i pobrali się (bez dokumentów). Praktyka czyni mistrza - podsiała post ze zdjęciami Kourtney.
 

Jak przyznała świeżo upieczona panna młoda, podczas ślubu była pod wpływem alkoholu. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak pijana Kourtney opuszcza kaplicę, podtrzymując się na nowym mężu. Zobaczcie zresztą sami.

Ślub Kourtney Kardashian i Travisa Bakera nie miał mocy prawnej. Para z pewnością planuje jeszcze oficjalną i zdecydowanie bardziej huczną uroczystość.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.