Kardashianki zorganizowały wystawną kolację bożonarodzeniową. Koncert North i Sia to dopiero początek

Kardashianki uwielbiają spędzać czas w gronie bliskich i wykorzystują do tego każdą okazję. W tym roku organizacja wigilii przypadła Kourtney Kardashian. Zadbała o każdy szczegół.

Klan Kardashian-Jenner słynie z wystawnego życia, które postanowiły zmonetyzować i pokazać w show. Początkowo całą rodzinę mogliśmy oglądać w "Z kamerą u Kardshianów", a od dwóch sezonów dorosłe córki Kris Jenner występują w "The Kardashians". Ich grono było już spore, ze względu na to, że prawie każde z dzieci "mamagerki" już doczekało się własnego potomstwa, a za sprawą ślubu Kourtney Kardashian i Travisa Bakera dołączyli do niej kolejnych członków. Bożonarodzeniowy wieczór spędzili na wystawnej imprezie. 

Zobacz wideo Kim Kardashian i Kylie Jenner wyprawiły świąteczną imprezę swoich marek

Kourtney Kardashian zorganizowała luksusowe przyjęcie bożonarodzeniowe 

W tym roku zaszczyt zorganizowania wigilii przypadł świeżo upieczonej żonie, Kourtney Kardashian. Celebrytka zaprosiła najbliższych do luksusowej willi, która prezentowała się bosko. Już na wejściu gości przywitały czerwone choinki oraz obsługa, która od razu zaserwowała drinki. Całość była klimatycznie podświetlona. Nie zabrakło również atrakcji dla dzieci w postaci basenu z kulkami i posągów w kształcie jeleni. 

Wigilia KardashianekWigilia Kardashianek Instagram @kourtneykardash

Kourtney Kardashian w tym roku dołączyła również do rodziny ukochanego, o której nie zapomniała w tym wyjątkowym świątecznym czasie. Na wieczerzy pojawiły się nie tylko dzieci Travisa Bakera, ale i ich bliscy. Landon Baker od jakiegoś czasu umawia się z najpopularniejszą tiktokerką na świecie Charlie D'Amelio. Tego dnia nie mogło więc zabraknąć również jej rodziny. Zaproszenie otrzymała również Caithlyn Jenner, która już nie pojawia się w rodzinnym show.

Wigilia KardashianekWigilia Kardashianek Instagram @kourtneykardash

North West zaśpiewała z Sią

Nagranie, na którym kilkuletnia North West zaśpiewała podczas jednego z pokazów organizowanych przez Kanye Westa stało się prawdziwym hitem i do dziś krąży po sieci. Fani do teraz nie mogą się napatrzeć na Kim Kardashian, która płakała ze szczęścia. Teraz miała ku temu kolejny powód. Jej pierworodna podczas imprezy bożonarodzeniowej wystąpiła u boku australijskiej piosenkarki Sii wykonując utwór "Snowman". Wyszło przepięknie i od razu słychać, jaki progres zrobiła na przestrzeni lat.

Więcej zdjęć z bożonarodzeniowej imprezy Kardashianek znajdziesz w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.