Kris Jenner

Kris Jenner

Kris Jenner (z domu Houghton, dawniej Kardashian) to amerykańska osobowość telewizyjna oraz bizneswoman, która zyskała ogromną popularność po emisji programu „Z kamerą u Kardashianów”.Imię i nazwisko: Kris Jenner
Data urodzenia: 5 listopada 1955
Miejsce urodzenia: San Diego, Kalifornia
Zawód: celebrytka, bizneswoman
Mąż: Bruce Jenner (1991-2014), Robert Kardashian (1978-1991)
Dzieci: Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloé Kardashian, Robert Kardashian jr. Kendall Jenner, Kylie Jenner, Burt Jenner (pasierb), Casey Jenner (pasierbica), Brandon Jenner (pasierb), Brody Jenner (pasierb)
Facebook: facebook.com/KrisJenner/
Instagram: instagram.com/krisjenner/

Kris Jenner - życie prywatne

Kris Jenner z domu Houghton to amerykańska celebrytka, pochodząca z Kalifornii. Kobieta posiada korzenie szkockie, irlandzkie, holenderskie oraz angielskie. W 1796 roku Kris Jenner pracowała jako stewardesa. W 1978 roku poślubiła słynnego amerykańskiego prawnika Roberta Kardashiana, z którym miała 4 dzieci. Para rozstała się w 1991 roku i w tym samym roku Kris wyszła za mąż za mistrza olimpijskiego Bruce’a Jennera (od 2015 roku Caitlyn Jenner). Z Brucem Kris miała 2 córki oraz 4 pasierbów.

Kris Jenner – rozkwit kariery

Popularność Kris Jenner bardzo dynamicznie wzrosła po emisji reality-show „Z kamerą u Kardashianów”. Program emitowany był w 12 seriach i składał się z 143 odcinków. Przedstawiał on historię rodziny Kardashianów, ale też związek Kris z Brucem Jennerem, którzy również występowali w programie. Głównymi diwami programu były córki Kris – Kim i Cloe Kardashian. Reality show zyskało dużą popularność na rynku amerykańskim, a o rodzinie Kardashianów zrobiło się głośno w mediach. Kris Jenner wydała również książkę kucharską oraz otworzyła sieć butików odzieżowych. Napisała także swoją autobiografię. W 2016 roku Kris Jenner zagrała w amerykańskim serialu kryminalnym. Media zarzucają Kris, że nadużywa botoksu oraz operacji plastycznych, lecz ona twierdzi, że potrzebuje czasem odświeżenia.

kris jenner

Więcej o:

kris jenner

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.