Kendall Jenner walczy z krojeniem ogórka. Przerażona Kris poprosiła o pomoc kucharza

Kendall Jenner podczas wizyty u mamy przygotowywała sobie przekąskę. Krojenie ogórka okazało się sporym wyzwaniem.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kendall Jenner dorastała na oczach fanów dzięki reality show "Z kamerą u Kardashianów". Kiedy w 2007 roku wyemitowano pierwszy odcinek, miała 12 lat, a publiczność pokochała ją i Kylie Jenner. Niektóre nagrania z jej udziałem mogą zaskoczyć. To z ogórkiem to hit!

Zobacz wideo Lewandowski, Bieber, Carey, Jenner, Statham - gwiazdy vs Bottle Cap Challenge

Jakiś czas temu modelka odwiedziła swoją mamę. W pewnym momencie zgłodniała i podeszła do lodówki w poszukiwaniu przekąski. Kris Jenner zapytała córkę, czy chciałaby, aby kucharz jej coś przygotował, jednak Kendall Jenner postanowiła samodzielnie pokroić sobie ogórka. Wygląda na to, że zadanie ją przerosło.

Zrobię to sama. Pokroję tylko trochę ogórka. To bardzo proste - upierała się Kendall Jenner.

Kendall Jenner próbuje kroić ogórka. Zaskakujący sposób

Kris Jenner z przerażeniem patrzyła, jak jej córka próbuje sobie poradzić w kuchni. Modelka w nietypowy sposób skrzyżowała ręce i trzymała warzywo tuż przy samym ostrzu noża. Kendall Jenner apelowała, aby mama na nią nie patrzyła, ponieważ nie jest dobra w krojeniu. Po chwili celebrytka nie wytrzymała i poprosiła kucharza o pomoc. Modelka dalej się upierała. Ostatecznie, z trudem, ale podołała zadaniu. Widzowie są w szoku.

W życiu bym na to nie wpadła, żeby tak kroić ogórka.
Jak widać, nie jest to takie "easy", jak mówiła.
Dlaczego ona tak to trzyma? - czytamy w komentarzach na TikToku.

Nagranie szybko podbiło media społecznościowe i stało się viralem. Na TikToku nie brakuje filmików, a na których fani w prześmiewczy sposób odtwarzali scenę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.