Kendall Jenner pojawiła się na Coachelli. Tak naprawdę wyglądają jej usta? Zupełnie inaczej niż na Instagramie

Ostatnio w sieci rozgorzała dyskusja na temat powiększonych ust Kendall Jenner. Celebrytka pojawiła się ostatnio na Coachelli. Jej najnowsze zdjęcia znów sprowokowały dywagacje na ten temat.

Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Kendall Jenner to amerykańska modelka i celebrytka. Sławę zyskała głównie dzięki reality show "Z kamerą u Kardashianów", w którym występowała wraz z całą rodziną. Starsza siostra Kylie jest oczywiście bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie śledzi już ponad 232 miliony użytkowników. Tam szeroko omawiane są stylizacje modelki, ale także wszelkie aspekty związane z jej urodą. Ostatnio dużo mówi się o ustach Kendall, które wydawały się znacznie powiększone na jej instagramowym profilu. 

Zobacz wideo Kendall Jenner w kampanii Reserved!

Kendall Jenner pojawiła się na Coachelli wraz z siostrą Kylie i przyjaciółką Hailey Bieber, ale to jej usta były tematem numer jeden

Kendall Jenner była widziana zeszłej niedzieli na festiwalu Revolve w La Quinta w Kalifornii. Celebrytka bawiła się na imprezie, która jest częścią Coachelli, wraz ze swoją siostrą Kylie oraz przyjaciółką Hailey Bieber. Obserwatorzy od razu zwrócili uwagę na naturalną wargę Kendall, która znacznie się różni od tej znanej z Instagrama.

Wygląda na to, że celebrytka użyła kilka makijażowych trików, żeby powiększyć swoje usta. Warto jednak dodać, że Kardashianowie i Jennerowie są znani także z tego, że przesadzają z filtrami. Swoją drogą, Kylie Jenner przyznała się do tego, że stosuje wypełniacze do ust, ale sama Kendall kilkukrotnie temu zaprzeczyła. 26-latka stwierdziła, że nigdy niczego jej nie wstrzyknięto w wargi. Jej siostra dodała, że gwiazda po prostu podkreśla usta konturówką, a następnie nakłada warstwę szminki i błyszczyka, aby uzyskać efekt powiększenia. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.