Jednym z pierwszych skandali w karierze Kim Kardashian był wyciek jej intymnej taśmy z ówczesnym partnerem - raperem Ray J'em. To właśnie w 2007 roku świat usłyszał o celebrytce, która korzystając ze swoim pięciu minut, przez kolejne lata rozwinęła jedną z najbardziej zaskakujących i lukratywnych karier w show-biznesie. Po niemal 20 latach od wycieku taśmy, sprawa powraca do mediów.
Kardashian oraz jej mama Kris Jenner miały pozwać rapera o zniesławienie, gdyż ten twierdził, że ma w ich sprawie ruszyć śledztwo za poważne przestępstwa. Ray J nie odpuścił jednak i sam pozwał kobiety, odnosząc się do skandalu wokół wspominanej taśmy. Zdaniem muzyka, Kardashian i Jenner miały złamać prywatne porozumienie o zaprzestaniu publicznego omawiania nagrania. Były partner Kim twierdzi, że rodzina Kardashian miała rozpowszechniać też fałszywą narrację o taśmie, która miała zostać zarejestrowana za obopólną zgodą. Jak podał serwis Reality Tea, Ray J domaga się więc od kobiet odszkodowania w wysokości miliona dolarów oraz pokrycia kosztów sądowych.
Głos w sprawie zdążył przy tym zabrać prawnik Kardashian i Jenner - Alex Spiro. Przedstawiciel celebrytek nie obawia się działań muzyka. - Uświadomił sobie, że przegrywa sprawę i błądzi. Jego chaotyczne i niespójne dygresje nikogo nie przerażają. Ray J przegra również tę błahą sprawę - skomentował Spiro dla portalu Page Six.
Przypomnijmy, że w lipcu bieżącego roku głośno było o sprawie, w którą również zamieszana była Kardashian. W mediach pojawiły się wtedy nowe doniesienia o sądowej batalii Kim, która została oskarżona o zniesławienie, gdy udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie niewłaściwej osoby. Celebrytka chciała nagłośnić sprawę Ivana Cantu - skazanego w Teksasie na karę śmierci za podwójne morderstwo - lecz przypadkowo umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie mężczyzny o takim samym imieniu i nazwisku. Niewłaściwy Ivan Cantu nie był w żaden sposób powiązany z tą sprawą, przez co zdecydował się pozwać Kardashian. W dokumentach sądowych przekazał, że wpis gwiazdy naraził go na utratę reputacji oraz wywołał u niego stres i poważne szkody emocjonalne. Więcej na ten temat przeczytacie w artykule: "Kim Kardashian została pozwana. Miała załatwiać dokumenty na ślubie Bezosa".
Upał w pokoju za pięć tysięcy zł. Mocna reakcja Korwin Piotrowskiej na filmik Książula
Mąż Kingi Dudy otrzymał nowe stanowisko. Zaskakujące, czym się zajmuje
Wsiadł do pociągu do Świnoujścia i pokazał, co dzieje się w przedziale w upał. "Współczuję"
Książulo zakpił po wizycie w Gołębiewskim. To jedno zdanie niesie się po sieci
Banasiuk i Boczarska mają podwarszawski apartament. Wnętrza zwalają z nóg. "Cudny"
Fani długo nie wiedzieli, kim jest mąż Sanah. Wspólny kadr wywołał poruszenie
Ministerka chwali się świadectwem syna z poważnym błędem. Wybuchła afera. "Dokument jest nieważny"
Przez lata pytano, dlaczego nie mieli dzieci. Agnieszka Fitkau-Perepeczko w końcu wyjaśniła
Marta Nawrocka o krok od "poziomu wybitnego". Do poprawki dół stylizacji