North West

North West jest córką amerykańskiej celebrytki, modelki i aktorki Kim Kardashian i znanego rapera Kanye Westa. Ma młodszego brata - Saint. North już od najmłodszych lat pojawia się w mediach i wywołuje duże emocje. Dziewczynka, tak jak jej mama, uwielbia makijaż i ubrania.

Imię i nazwisko: North West
Data urodzenia: 15 czerwca2013
Rodzice: Kim Kardashian, Kanye West
Facebook: facebook.com/ItsNorthWest/
Instagram rodziny: @bound2west

Rodzice North West

Matką North West jest amerykańska celebrytka, aktorka, modelka i bizneswoman Kim Kardashian. Kim stała się sławna za sprawą programu „Z kamerą u Kardashianów”, w którym pokazane było codzienne życie i problemy sławnej rodziny Kardashianów. Ponadto Kim Kardashian sygnuje swoim nazwiskiem różne produkty, na przykład perfumy. Celebrytka wystąpiła w wielu programach rozrywkowych takich jak „Dancing with the Stars”. Można ją było oglądać również na ekranie w filmach „Deep in the Valley” i „Totalny kataklizm”.
Ojciec North to Kanye West, amerykański wokalista, raper oraz producent muzyczny. Para wzięła ślub 24 maja 2014 roku, oprócz North mają jeszcze jednego syna. Saint jest młodszy od North i urodził się 5 grudnia 2015 roku.

Kontrowersje związane z North West

Jak przystało na dziecko sławnych ludzi, North West, mimo że ma zaledwie cztery latka, już jest znana w mediach. Od czasu ciąży Kim z dumą prezentowała ciążowy brzuszek, a po urodzeniu małej North nie kryła dziecka przed mediami i chętnie się nim chwaliła. Gdy dziewczynka miała trzy lata, Kim przyznała, że North ma własny zestaw do makijażu i uwielbia się malować.
North ubierana jest w najlepsze ubrania, między innymi nosi ubranka z kolekcji dziecięcej Yeezy stworzonej przez jej rodziców. Dziewczynka na wszystkie wyjścia jest ubierana w stroje zaprojektowane przez najlepszych projektantów. Podczas jednego z wyjść, North została sfotografowana w futrze i butach na obcasie. Stylizacje dopełniają starannie wykonane fryzury.

north west

Więcej o:

north west

Copyright © Agora SA