Kourtney Kardashian i książę Harry parą? Komiczka chciała ich zeswatać. "Połączenie amerykańskich i brytyjskich rodzin królewskich"

A co gdyby Kourtney Kardashian i książę Harry zostali parą? Wyobrażacie to sobie? Okazuje się, że amerykańska komiczka była pewna, że wpadła na genialny pomysł. Po kilku drinkach.

Kourtney Kardashian od kilku miesięcy spotyka się z Travisem Barkerem. Para co chwilę publikuje w mediach swoje romantyczne zdjęcia oraz namiętne pocałunki. Najstarsza z klanu sióstr ma troje dzieci, których ojcem jest jej były partner, Scott Disick. Byli ze sobą przez wiele lat, myśleli o wspólnej przyszłości, jednak przez uzależnienie od alkoholu i używek mężczyzna nie był w stanie zająć się swoją rodziną. Kourtney powiedziała dość i rozpoczęła nowe życie. Już wcześniej fani reality show i znajomi z branży widzieli, że ten związek nie ma szans na przetrwanie. Do akcji postanowiła więc wkroczyć komiczka, Katherine Ryan.

Zobacz wideo Kim i Kourtney Kardashian ochrzciły swoje dzieci w Armenii

Kourtney Kardashian i książę Harry parą? Komiczka chciała ich zeswatać. "Połączenie amerykańskich i brytyjskich rodzin królewskich"

Katherine Ryan wystąpiła ostatnio w programie Lorraine Kelly, w którym opowiedziała zabawną historię sprzed kilku lat. Kobieta miała okazję bawić się na tej samej imprezie, co Kourtney Kardashian. Komiczka nie ukrywa, że jest wielką fanką Kardashianki i uwielbiała oglądać znane reality show.

Widziałam tam Kourtney Kardashian... i byłam taka szczęśliwa. Kocham ją i czuję się bardzo związana z tym, co widzę w telewizji i czuję też, że jest moją przyjaciółką - a nie jest! - mówiła podczas rozmowy.

Po kilku szotach tequili podeszła do swojej idolki i zasugerowała jej, że powinna zerwać ze Scottem Disickiem dla księcia Harry'ego.

Powiedziałam, że musi rozstać się ze Scottem, po prostu pomaszerowałam tam, a ona powiedziała: No cóż, jest teraz w moim domu.

Katherine Ryan w odpowiedzi zaproponowała jej... kupienie nowego domu. Kourtney zdawała się być niezainteresowania tym genialnym pomysłem, za to prowadząca Lorraine Kelly, była na tak.

Połączenie amerykańskich i brytyjskich rodzin królewskich, dlaczego nie?

Pasowaliby do siebie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.