Joanna Opozda wydała oświadczenie. "Zdecydowaliśmy się zabrać głos". Odniosła się do tematu ciąży

Joanna Opozda wreszcie przerwała milczenie. Wydała oświadczenie, w którym odniosła się rodzinnego konfliktu, o którym było głośno w ostatnim czasie.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski w sierpniu tego roku stanęli na ślubnym kobiercu, a wydarzenie było jednym z głośniejszych wydarzeń polskiego show-biznesu. Opisywało je wiele portali show-biznesowych. W ostatnim też czasie w mediach pojawiło się wiele doniesień na temat aktorki i nieporozumień pomiędzy członkami jej rodziny. W obliczu wszystkich tych publikacji głos zdecydowała się zabrać również sama gwiazda, którą dotknęła ta sprawa.

Zobacz wideo Opozda aktywna na Insta? Mogłaby się uczyć od teściowej

Joanna Opozda przerwała milczenie

Joanna Opozda na swoim profilu na Instagramie wydała oświadczenie. Na samym początku podkreśliła, że wszelkie medialne publikacje mocno naruszyły prywatność jej i Antoniego Królikowskiego. Aktorka napisała, że faktycznie oboje z mężem oczekują na narodziny swojego pierwszego dziecka. Wytłumaczyła przy tym, dlaczego do tej pory nie chcieli informować o wszystkim. Wiadomość ta pojawiła się wbrew ich woli i była szeroko komentowane przez media. 

Tak, to prawda spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej - czytamy w poście na jej profilu.

Joanna OpozdaO Joannie Opoździe i jej rodzinnych problemach mogliście przeczytać wszędzie. Ale nie u nas. Dlaczego?

Joanna Opozda chciałaby, by prywatność jej i jej bliskich została uszanowana w tym ważnym momencie życiowym. Dlatego też poprosiła, by zaprzestano rozpowszechniania informacji na temat życia prywatnego jej rodziny. Liczy na zrozumienie mediów mimo ogólnego pędu za klikami i kolejnymi sensacji.

Nikt z państwa, martwiąc się o bezpieczeństwo ciąży, nie chciałby mierzyć się z taką nagonką i manipulacjami, w jakie zostaliśmy wciągnięci my. Liczymy, że życzliwość i zrozumienie zwyciężą nad bezlitosną logiką klików i sensacji. Tak po prostu, po ludzku - napisała.

Dla aktorki zdrowie oczekiwanego przez nią dziecka jest aktualnie najważniejsze i chce je chronić.

 

Magda Stępień, Ewelina TaraszkiewiczMama córki Rzeźniczaka broni Magdy Stępień. Wdała się w dyskusję z internautą

To samo oświadczenie wystosował również na swoim profilu Antoni Królikowski. 

Więcej o: