Kourtney Kardashian i Travis Barker już po zaręczynach. Ocean, świece i kwiaciarnia na plaży. Pierścionek też niczego sobie

Kourtney Kardashian i Travis Barker się zaręczyli. Na palcu celebrytki pojawił się wielki pierścionek, a wszystko na Instagramie uwieczniły Kris i Kim.

Więcej treści na temat zagranicznych celebrytów i polityków znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Minioną niedzielę Kourtney Kardashian zapamięta na całe życie. W pięknej scenerii, w rodzinnym gronie zaręczyła się z Travisem Barkerem po zaledwie dziewięciu miesiącach związku. Zdjęcia z uroczystości oczywiście obiegły już sieć i są szeroko komentowane przez fanów klanu Kardashianów.

CleoCleo nagrała wideo z "nieogarniętą twarzą". Zmyła makijaż, pozbyła się doczepów

Zobacz wideo Kim i Kourtney Kardashian w Armenii. Ochrzciły swoje dzieci w tamtejszym kościele

Kourtney Kardashian i Travis Barker już po zaręczynach. Ocean, świece i kwiaciarnia na plaży. Pierścionek też niczego sobie

Nie ma na świecie rodziny, która bardziej sprzedawałaby i poddawała ocenie publicznej swoje życie prywatne niż członkowie rodu Kardashianów. Kris Jenner wylansowała córki i choć największą popularnością nadal cieszy się Kim, wszystkie można śmiało nazwać pierwszoligowymi celebrytkami. Dziś jednak najgłośniej jest o najstarszej z sióstr, która świętowała zaręczyny w pięknej scenerii - na plaży, która należy do hotelu Rosewood Miramar Beach.

 

Kolacja z kolei odbyła się w pomieszczeniu z dachem, a zaproszeni na nią zostali najbliżsi pary - pojawiła się Kim, Kris, Khloe, ale i dzieci perkusisty zespołu Blink-182: 18-letni Landon oraz 15-letnia Alabama.

ZOBACZ TEŻ: Kourtney Kardashian i książę Harry parą? Komiczka chciała ich zeswatać. "Połączenie amerykańskich i brytyjskich rodzin królewskich"

Z publicznymi gratulacjami pospieszyli nie tylko zachwyceni fani, ale przede wszystkim siostry 42-latki. Kim, Khloe i inne znane celebrytki nie kryły radości.

Gratulacje! 
Piękna para - można przeczytać pod postem.

Myślicie, że szykuje się wesele roku? W końcu u Kardashianów wszystko musi być z przepychem i w blasku fleszy. Ponadto warto dodać, że w przypadku Travisa będzie to trzecie małżeństwo. Wcześniej związany był z Melissą Kennedy, a później Shanny Moakler. Z drugą z pań doczekał się właśnie dwóch pociech.

Więcej o: