Cleo nagrała wideo z "nieogarniętą twarzą". Zmyła makijaż, pozbyła się doczepów i olśniła fanki. "Jaką ty masz cerę!"

Cleo postanowiła zaprezentować się fanom w naturalnej wersji. Po mocnym, scenicznym makijażu nie ma śladu, no może poza zrobionym rzęsami.

Więcej ciekawych artykułów o aktualnych wydarzeniach przeczytasz na Gazeta.pl.

Cleo zgromadziła na instagramowym koncie całkiem pokaźną grupę fanów - obserwuje ją tam ponad 996 tysięcy użytkowników. To właśnie za pośrednictwem social mediów gwiazda informuje o koncertach czy zawodowych planach. Jakiś czas temu pokazała obserwatorom, jak wygląda bez makijażu. Różnica? Niewielka.

Zobacz wideo Cleo opowiedziała o diecie. Pewne składniki ją usypiają

Cleo nagrała wideo z "nieogarniętą twarzą". Zmyła makijaż, pozbyła się doczepów i olśniła fanki. "Jaką ty masz cerę!"

Cleo przez lata wypracowała wizerunek, któremu jest wierna. Decyduje się zazwyczaj na krótkie sukienki, które najczęściej szyte są z materiałów, które Klepko sama wynajduje. Podobnie jest w przypadku fryzury - gwiazda od lat stawia na kucyk i doczepiane włosy, których tym razem zabrakło na jej głowie.

Moja pielęgnacja. Cały rok jestem w permanentnym biegu. Do domu wskakuję raz na miesiąc, by przepakować walizkę. W tym pędzie muszę o siebie dbać, więc mam swoje trzy zasady: dobry sen, zdrowe, zbilansowane jedzonko i rytuały pielęgnacyjne. Tej ostatniej towarzyszy mi już od dawna technologia smart, dzięki której moja cera wygląda promiennie. Nagrałam dla was filmik, jak przygotowuję swoją cerę pod makijaż teledyskowy - napisała pod jednym z instagramowych wpisów.

cleocleo cleo

Post gwiazdy spotkał się z pozytywnymi reakcjami internautów.

Wyglądasz przepięknie bez makijażu. Super jest ta pielęgnacja
Piękną masz cerę
Przyjemnie się oglądało taki "luźny" filmik, to może teraz czas na tutorial na kreski? - proponowały niektóre panie.

Myślicie, że Cleo powinna pójść w ślady Alicii Keys i występować na scenie bez makijażu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.