Mery Spolsky pochwaliła się oryginalnymi paznokciami na Fryderykach. Jej manicure podzielił internautów

Mery Spolsky stawia na oryginalność nie tylko jeżeli chodzi o jej kostiumy sceniczne, ale lecz także w przypadku paznokci. Na Instagramie pokazała, jaki wzór wybrała specjalnie z okazji pojawienia się na prestiżowej gali rozdania Fryderyków.

Za nami gala rozdania Fryderyków 2021, na której nie zabrakło emocji. Tłum gwiazd pojawił się na ściance. Mery Spolsky pieczołowicie przygotowała się do tego wydarzenia, gdzie wystąpiła w roli jednej z prowadzących. Wybrała się do salonu kosmetycznego i zrobiła manicure specjalnie na tę okazję. W sieci pochwaliła się oryginalnymi paznokciami, które wywołały sporo szumu. Fanom skojarzyły się z raciczkami. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek odwiedziła salon kosmetyczny. Zrobiła sobie paznokcie i laminację rzęs

Oryginalny manicure Mery Spolsky 

Gwiazdy na Instagramie bardzo często chwalą się swoimi pomysłami na oryginalne zdobienia paznokci. Jednolity kolor już odszedł do lamusa. Teraz liczą się nietypowe i przyciągające uwagę wzory. Mery Spolsky dołączyła do grona stawiających na odwagę. Na Instagramie opublikowała filmik i serię zdjęć, na których z dumą pokazuje manicure.

Fryderyki nadchodzę - napisała wokalistka.

Artystka postanowiła poeksperymentować i zaszaleć z klasycznym frenchem. Zdecydowała się na długą płytkę, a jej paznokcie na końcach były poszarpane i układały się w kształt palców. Każdy z nich miał małą, czerwoną kropkę imitującą paznokieć. Zdecydowanie więc zadbano o detale.

 

Na kolejnym zdjęciu Mery przyznała w opisie, że nie może przyzwyczaić się do takiej długości. Utrudnia jej życie, chociażby jeżeli chodzi o pisanie a telefonie. Poniżej wstawiamy oryginalny opis, który pojawił się na profilu artystki. Można zauważyć, że nawet napisanie tak krótkiego zdania sprawiło jej sporo problemów. 

Dziwcynqny jak wy żyjercie z takimi# paznokciami? Ni ds die pisac - dodała piosenkarka.

Internauci w komentarzach byli podzieleni co do oryginalnego zdobienia paznokci Spolsky. 

O kurczę, troszkę creepy.
Te pazury raciczki do piłowania natychmiast.
Okrutne są te pazury Mery - pisali obserwatorzy.

Część z fanów przyznała, że nietypowy manicure Mery przypadł im do gustu. 

Rąsie na rasiach.
Te paznokcie są tak dziwne, ale tak super - czytamy.

A wam jak się podoba?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.