Doda pokazała, jak wyglądają jej paznokcie. Odpadły już dwa. Piosenkarka zrezygnowała też z doczepianych rzęs

Doda w trakcie domowej izolacji całkowicie stawia na naturalność. Piosenkarka zrezygnowała ze sztucznych rzęs. Wygląda na to, że niebawem sama zrobi sobie również manicure.

Doda przed laty kojarzona była z mocnym makijażem i wyzywającymi strojami. Od jakiegoś czasu wokalistka stawia jednak na naturalność, czego najlepszym dowodem jest jej ostatnia sesja zdjęciowa, gdzie pozuje bez makijażu, a jej włosy nie są ułożone. Teraz, podczas domowej izolacji, Doda zmienia wizerunek jeszcze bardziej. Na najnowszych zdjęciach i nagraniach widać, że zrezygnowała ze sztucznych rzęs. To jednak nie wszystko. 

Zobacz wideo Doda w domowym spa. Mąż masuje jej stopy i czyści uszy

Doda bez sztucznych rzęs 

Doda na Instagramie coraz chętniej chwali się zdjęciami, na których pozuje sauté. Fani piosenkarki szybko zauważyli też, że gwiazda zrezygnowała nie tylko z podkreślania ust czy kości policzkowych, ale też doczepianych rzęs.

 

Pod zdjęciami pojawiło się więc mnóstwo komentarzy z komplementami. 

To jest sztos nad sztosami, najpiękniejsza wersja Ciebie.
Zdecydowanie lepiej bez rzęs, młodziej. No po prostu pięknie wyglądasz - pisali. 

Na te odstanie słowa Doda zareagowała, dziękując za komplement. 

Komentarze z Instagrama DodyKomentarze z Instagrama Dody Screen dodaqueen/Instagram

Doda z uszkodzonymi paznokciami

Na tym jednak nie koniec. Ostatnio spore zamieszanie wywołał manicure piosenkarki (więcej na ten temat TUTAJ) Doda wówczas przyznała, że od miesiąca żaden specjalista nie dbał o jej paznokcie. Teraz wokalistka, by udowodnić, że poważnie podchodzi do akcji "Zostań w domu" pokazała, jak aktualnie wyglądają jej dłonie. Okazuje się, że manicure Dody jest zniszczony, odpadły już dwa przedłużane paznokcie. 

Paznokcie DodyPaznokcie Dody Fot. Instagram/dodaqueen

Myślicie, że Doda nawet po wygaśnięciu epidemii całkowicie zrezygnuje z profesjonalnego przedłużania paznokci oraz doczepianych rzęs?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.