Adam Zdrójkowski nostalgiczny po rozstaniu. Pokazał wiersz o tragicznej miłości. "Boję się ludzi o długich spojrzeniach"

Adam Zdrójkowski czuje się skrzywdzony po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską? Wiersz autorstwa Marty Bijan, który opublikował na Instagramie, może na to wskazywać.

Więcej na temat gwiazd polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl

Zofia Zborowska i Andrzej WronaZborowska i Wrona na początku związku nie mieli lekko: Iskry szły jak cholera

Adam Zdrójkowski i Wiktora Gąsiewska poznali się już jako dzieci. Oboje startowali w tych samych castingach do filmów czy reklam. Pierwsze kroki w aktorstwie stawiali na planie "Rodziny zastępczej". Później ich drogi połączyły się podczas kręcenia "Rodzinki. pl". Szybko zaiskrzyło i młodzi aktorzy zostali parą. Zakochani zakończyli związek w październiku tego roku. Wydaje się, że aktor jeszcze nie przepracował rozstania. 

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski ze łzami w oczach żegna się z serialem "Rodzinka.pl"

Adam Zdrójkowki publikuje wymowny wiersz

Adam Zdrójkowski przyznał w rozmowie z Plotkiem, że gdy Wiktoria Gąsiewska po finale "Tańca z gwiazdami" bawiła się z przystojnym tancerzem, było mu "wybitnie przykro". 21-latek po rozstaniu, jak wyznała jego trenerka śpiewu z programu "Twoja twarz brzmi znajomo", nie spał i nie jadł. Wydaje się, że Zdrójkowksi nadal jest w nostalgicznym nastroju i czuje się skrzywdzony. Na InstaStories udostępnił ostatnio wiersz o tragicznej miłości z tomiku poezji "Marcepan" Marty Bijan.

boję się ludzi o długich spojrzeniach
takie spojrzenie gdy zatopi ostrze 
może wyrządzić światu
wiele tragicznych miłości

Adam Zdrójkowiski opublikował wiersz Marty BijanAdam Zdrójkowiski opublikował wiersz Marty Bijan Fot. Instagram/adam_zdrojkowski/

Wpis z wierszem zniknął już z mediów społecznościowych aktora. Myślicie, że pojawią się kolejne?

ZOBACZ TEŻ: Adam Zdrójkowski czuje się samotny, ale przerasta go coś jeszcze. W pustym mieszkaniu ma nie lada problem

Więcej wierszy Marty Bijan znajdziecie w jej tomiku poezji. Artystka dzieli się też swoją twórczością na Instagramie. To właśnie tam Zdrójkowski znalazł powyższy wiersz. Skomplementował też dzieło poetki, pisząc o wierszu, że jest "Ładny". 

 
Więcej o: