Wiktoria Gąsiewska po finale "TzG" bawiła się z przystojnym tancerzem. Adam Zdrójkowski komentuje: Jest mi wybitnie przykro [TYLKO U NAS]

Wiktoria Gąsiewska po finale "TzG" udała się na after party, gdzie bawiła się w towarzystwie Jakuba Lipowskiego. To wzbudziło mnóstwo plotek na temat jej związku z Adamem Zdrójkowskim. Aktor udzielił nam komentarza i przyznał, że ich drogi się rozeszły.

Wieści ze świata show-biznesu znajdziesz również na stronie głównej Gazeta.pl.

Wiktoria Gąsiewska zmagania uczestników o Kryształową Kulę oglądała z widowni show. Po werdykcie młoda aktorka wybrała się na afer party. Jednak u jej boku zabrakło Adama Zdrojkowskiego, z którym Wiktoria spotyka się od 2017 roku. Aktor zabrał głos i rozwiał wszelkie wątpliwości w temacie życia uczuciowego. Wyznał nam, że jego związek z Wiktorią właśnie się zakończył. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najpierw wielka miłość, później zawirowania i rozstania. Tadla o swoim dowiedziała się z mediów. Te pary nie rozeszły się w zgodzie

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska chciałaby prowadzić „Taniec z Gwiazdami" ze Zdrójkowskim?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski już nie są parą

Towarzystwo Wiktorii Gąsiewskiej po finale "Tańca z Gwiazdami" zwracało uwagę. Aktorka od jakiegoś czasu przestała pokazywać się z Adamem Zdrójkowski. Na after party bawiła się razem z Jakubem Lipowskim, który w tej edycji partnerował Kindze Sawczuk. Wiktoria i Jakub wyglądali na zadowolonych.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski już nie są parąWiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski już nie są parą Fot. AFEOS

W ostatnim czasie nie zabrakło sygnałów wskazujących na rozstanie aktorskiej pary. Spostrzegawczy internauci zauważyli, że Adam Zdrójkowski przestał obserwować Wiktorię na Instagramie. Plotki o rozstaniu Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego przybrały na sile. Skontaktowaliśmy się z aktorem z prośbą o komentarz. Jego odpowiedź jednoznacznie wskazuje na to, że ich drogi rozeszły się. 

Wygląda na to, że tak. Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę - zdradził nam Zdrójkowski.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poznali się na planie serialu "Rodzinka.pl", gdzie połączyło ich uczucie. Od czterech lat tworzyli parę. Jak do tej pory, Wiktoria nie odniosła się do słów (byłego) partnera. Spodziewaliście się, że takiego obrotu spraw? 

Więcej o:
Copyright © Agora SA