News
-
"Top Model". Gracja Kalibabka podpadła Joannie Krupie. Dostała ostatnią szansę, ale widzowie są oburzeni. "Jakim cudem została?"
Gracja Kalibabka nie popisała się w ostatnim odcinku "Top Model". Córka Jerzego Kalibabki, choć nie wypadła dobrze na zdjęciu i podpadła Joannie Krupie, dostała drugą szansę.
-
Aleksandra Żebrowska karmi piersią na Instagramie. "Może się Pani zasłonić". Reakcje fanów bezbłędne
Aleksandra Żebrowska wrzuciła do Internetu zdjęcie, na którym karmi synka piersią. W swoim instagramowym poście poruszyła ważny społecznie problem, z którym zmaga się niejedna kobieta karmiąca.
-
Małgorzata Socha zaprosiła fanów do swojej łazienki. Jest luksusowa i urządzona według najnowszych trendów
Małgorzata Socha dość chętnie pokazuje na Instagramie zdjęcia ze swojego domu. Tym razem zaprezentowała łazienkę.
-
Za nami pokaz filmu "Tarapaty 2". Ci młodzi aktorzy mają szansę stać się wielkimi gwiazdami
We wtorek odbył się pokaz drugiej części filmu "Tarapaty". Zobaczcie, jak młode gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie.
-
Andrzej Piaseczny zaszył się w Górach Świętokrzyskich, teraz kupił apartament w stolicy. Połączył tradycję i nowoczesność
Na Instagramie pojawiły się zdjęcia z nowego apartamentu Andrzeja Piasecznego. Artysta kupił nieruchomość w Warszawie, jednak nie zamierza tu zamieszkać na stałe.
-
Kujawa szyje suknie do rozmiaru 38. Janachowska: To nie jest tak, że ona gardzi grubymi osobami [PLOTEK EXCLUSIVE]
Izabela Janachowska stanęła w obronie Patrycji Kujawy, tłumacząc jej zachowanie "wolnością artystyczną". Jednocześnie zaznacza, że koleżanka po fachu mogłaby być bardziej delikatna w przekazywaniu informacji.
-
73-letni miliarder ma młodszą partnerkę o prawie 50 lat. Zdjęcia Patrycji Tuchlińskiej rozgrzewają internautów do czerwoności
Józef Wojciechowski, polski biznesmen, który jeszcze niedawno był jednym z inwestorów klubu Polonia Warszawa, nie został doceniony przez kibiców stołecznego klubu. Jego zalety dostrzegła 25-letnia inżynier mechaniki.
-
Prosty trik Kate Middleton na piękną cerę. Jest skuteczny i naprawdę tani!
x
-
Dramat Alicji Bachledy-Curuś. "Gram w rzeczach nieartystycznych po to, aby przeżyć"
Alicja Bachleda-Curuś opowiedziała o swojej karierze i przewartościowaniu po tym, jak została mamą. Teraz liczy się dla niej tylko syn.
-
Alicja Bachleda-Curuś pierwszy raz opowiedziała tyle o synku! "Potrafi w samotności spędzać dzień, zaczytany". Jak radzi sobie z polskim?
Alicja Bachleda-Curuś opowiedziała o Henryku. Mimo że wychowuje się w Stanach Zjednoczonych, to aktorka stara się zapewnić mu kontakt z Polską.
-
Była żona Jarosława Jakimowicza napisała biografię. Dziennikarz TVP ma się czego bać? "Będzie się działo"
Joanna Sarapata była żoną Jarosława Jakimowicza przez 13 lat. Małżeństwo nie było dla niej prostym doświadczeniem. Teraz malarka wyda książkę, w której opowie o swoich przeżyciach. Czy jeden z rozdziałów poświęci właśnie eks-mężowi?
-
Bracia Collins o współpracy z Tomaszem Komendą. "Farsą jest to, jak traktuje go państwo polskie". Pomóc chce ktoś jeszcze [PLOTEK EXCLUSIVE]
Tomasz Komenda dostał pracę w Fundacji Braci Collins. Teraz Grzegorz i Rafał zdradzają kulisy tej współpracy.
-
Edward Miszczak i Anna Cieślak pojawili się na tym samym koncercie. Te zdjęcia wiele mówią o ich relacji
Aktorka i dyrektor programowy stacji TVN pojawili się na tym samym koncercie. Ich wyjście uwiecznili czujni paparazzi.
-
Jak wygląda dieta Gwyneth Paltrow? Dziennikarka postanowiła to sprawdzić. Oto efekty
x
-
Maffashion zaskoczona urodzinową niespodzianką. Teraz dziękuje z synem na rękach. To pierwsze takie ujęcia BJF
Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, 22 września skończyła 33 lata. Z tej okazji partner instagramerki Sebastian Fabijański oraz jej przyjaciele urządzili jej urodzinową niespodziankę. Teraz celebrytka dziękuje za życzenia i pamięć.
-
Danuta Martyniuk nie wytrzymała. Grzmi w kierunku byłej synowej. "Gów**ara zas**na". Mamy nagranie!
Po rozprawie rozwodowej Daniela Martyniuka emocje sięgają zenitu. Sama Danuta Martyniuk w mocnych słowach odniosła się do byłej synowej. To z pewnością nie pomoże w rodzinnym konflikcie.
-
Naturalna księżna Kate zachwyciła codzienną stylizacją. Co za piękność! Te buty może kupić każdy
Kate Middleton na tę okazję wybrała buty "na każdą kieszeń". Trampki popularnej marki kosztują 169 złotych.
-
Anna Lewandowska podała przepis na koktajl korzenny. Wypróbuj też inne propozycje trenerki!
x
-
Danuta Martyniuk ujawniła SMS-y od byłej żony Daniela. Ewelina ma do nich żal. "Oszukujecie matkę swojej jedynej wnuczki?"
Danuta Martyniuk zdecydowała się ujawnić SMS-y, które dostawała od Eweliny Martyniuk. Nie brakuje mocnych słów.
-
Aleksandra Kwaśniewska świętuje ósmą rocznicę ślubu z Kubą Badachem. Pochwaliła się sesją w fotobudce. "Niezaprzeczalnie atrakcyjni"
Osiem lat temu Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach stanęli na ślubnym kobiercu. Z tej okazji córka byłego prezydenta Polski zamiesciła na Instagramie urocze zdjęcie i złożyła sobie oraz mężowi oryginalne życzenia.
-
Doda wygina się niczym Baby z "Dirty Dancing". Taniec mógł zakończyć się źle. O mały włos nie doszło do wypadku
Doda opublikowała na Instagramie nagranie, na którym tańczy. Pląsy piosenkarki mogły zakończyć się niebezpiecznym wypadkiem.
-
Anna Lewandowska podzieliła się swoimi kompleksami. Aż trudno w nie uwierzyć
Anna Lewandowska zdobyła się na intymne wyznanie. Opowiedziała o młodzieńczych latach i kompleksach.
-
"Love Island". Na wyspie pojawiła się nowa uczestniczka. Co na to wyspiarki? "Zrobiona strasznie jest"
W "Love Island" nie brakuje emocji. Kiedy już wydawało się, że trudno o większe zamieszanie, na wyspę wkroczyła nowa uczestniczka.
-
Maria Sadowska pozuje w bikini. Zdradziła szczegóły związane z produkcją "Dziewczyn z Dubaju"
Na instagramowym profilu Marii Sadowskiej pojawiły się kolejne informacje dotyczące "Dziewczyn z Dubaju". Ostatnią prostą są zdjęcia w Cannes, gdzie reżyserka zapozowała w bikini.
-
Tomasz Komenda dostał pracę w Fundacji Braci Collins. Otrzymał ważne stanowisko
Tomasz Komenda od dwóch lat układa swoje życie na nowo. Teraz pomogą mu w tym Bracia Collins.
-
Dumna Daria Ładocha zachwyca się córką. "Brawo Mania!". Fani: Z wyglądu chyba kopia mamusi
Daria Ładocha opublikowała w sieci zdjęcie młodszej córki. Matylda rozpoczęła w tym roku edukację w szkole podstawowej i już w drugim tygodniu odniosła niemały sukces. Została przewodniczącą klasy.
-
Klaudia Halejcio pozuje w szlafroku. "Czyżby jakby brzunio?". W pewnym sensie potwierdziła
Internauta spytał Klaudię Halejcio, czy ta jest w ciąży. Gwiazda miała dla niego perfekcyjną odpowiedź.
-
Magdalena Boczarska wrzuciła do sieci selfie z Banasiukiem. Takie ujęcie na jej profilu to rzadkość. Tym razem miała powód
Magdalena Boczarska pochwaliła się w sieci zdjęciem z ukochanym, Mateuszem Banasiukiem. Mężczyzna zdecydowanie częściej wrzuca do sieci wspólne fotki, jednak w przypadku Magdy to rzadkość. Tym razem miała ku temu dobrą okazję.
-
Projektantka gwiazd opublikowała oświadczenie w sprawie afery wokół szycia sukni w większych rozmiarach. "Odpieram zarzuty"
Światowe domy mody słyną z tego, że szyją ubrania tylko w określonych rozmiarach. Jak się okazuje, Patrycja Kujawa - znana projektantka, z której usług korzystają celebrytki - stosuje podobną praktykę. W jej przypadku można zamówić suknię ślubną jedynie do rozmiaru 38. Nie spodobało się to jednej z internautek.
-
Olga Frycz pochwaliła się zdjęciem córki w jesiennej stylizacji. Są korale z jarzębiny. "Niech żyje bal"
Olga Frycz pochwaliła się zdjęciem swojej córki Heleny. Zrelacjonowała przygotowania do balu w żłobku.
-
Osiem lat temu została pobita przez holenderskiego piłkarza, a teraz znów wyszła za mąż. Sylvie Meis miała obłędną kreację!
Sylvie Meis wyszła za mąż. Ślub byłej ukochanej znanego holenderskiego piłkarza odbył się we Florencji. Wybrankiem jej serca okazał się niemiecki artysta, Niclas Castello.
-
Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pochwaliła się sukcesem syna. Conan dostał się na prestiżowe studia. Mama nie kryła dumy
Syn Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia" ma co świętować. Dumna mama pochwaliła się, że Conan dostał się na medycynę.
-
Danuta Martyniuk żąda od synowej zwrotu pierścionka zaręczynowego. Był w jej rodzinie od przeszło stu lat
Danuta Martyniuk nie może pogodzić się z wyrokiem sądu. Oczekuje także, że była synowa odda rodzinną pamiątkę.
-
Kolorowa niczym tęcza Agata Duda wyłania się z Pałacu Prezydenckiego. Pierwsza dama zaskoczyła kreacją podczas dożynek
Agata Duda i Andrzej Duda wzięli udział w niedzielnych dożynkach prezydenckich na Krakowskim Przedmieściu. Wszyscy patrzyli na długą sukienkę pierwszej damy. Tak kolorowej nie miała na sobie chyba nigdy.
-
Kate Hudson robi codziennie te ćwiczenia. Trening pomógł aktorce odnaleźć motywację
x
-
Córka Martyny Wojciechowskiej wkracza w okres dojrzewania. Podróżniczka rozmawia z nią o prawach kobiet [PLOTEK EXCLUSIVE]
Martyna Wojciechowska spełnia się w roli mamy już od 12 lat. Jej córka wkracza właśnie w okres dojrzewania i już pokochała błyskotki podróżniczki.
-
Maffashion świętuje 33. urodziny. Pochwaliła się rozczulającym nagraniem z synem. "Najpiękniejszy prezent"
Maffashion właśnie skończyła 33 lata. Blogerka ten wyjątkowy dzień świętuje z synem, co pokazała w specjalnym nagraniu.
-
Jak budować zdrowe nawyki odżywiania? Podpowiada Anna Lewandowska
x
-
Izabela Janachowska zaliczyła niezłą wpadkę. "Wybieram się na recital muzyki Spindlera". Czy aby na pewno?
Poniedziałkowy wieczór Izabela Janachowska spędziła z mężem. Para wybrała się na koncert w centrum Warszawy. Wedding plannerka nie do końca wiedziała jednak, co to za recital.
-
27-latek miał proponować seks 14-latce. Radio Gdańsk: to znany muzyk disco polo
Gdańska policja zatrzymała mężczyznę, który wysyłał nagie zdjęcie i proponował stosunek seksualny 14-letniej dziewczynce. Według informacji Radia Gdańsk 27-latek to znany wokalista disco polo.