73-letni miliarder ma młodszą partnerkę o prawie 50 lat. Zdjęcia Patrycji Tuchlińskiej rozgrzewają internautów do czerwoności

Józef Wojciechowski, polski biznesmen, który jeszcze niedawno był jednym z inwestorów klubu Polonia Warszawa, nie został doceniony przez kibiców stołecznego klubu. Jego zalety dostrzegła 25-letnia inżynier mechaniki.

W sieci zawrzało. Wszystko z powodu atrakcyjnej inżynier mechaniki, Patrycji Tuchlińskiej, która rozgrzewa do czerwoności swoich obserwatorów na Instagramie. Piękna 25-latka zamieszcza seksowne zdjęcia z dalekich podróży, stylowych wnętrz i wystawnych kolacji. Z powodzeniem mogłaby poszerzyć internetową działalność o bloga modowego. Na każdej fotografii prezentuje modne i drogie ubrania, której pozazdrościć może jej niejedna szafiarka. Philipp Plein, Chanel, Roberto Cavalli, Balmain - to tylko niektóre z luksusowych marek, które Tuchlińska oznacza w swoich postach.

I w zasadzie w dobie Instagrama i pokazywania pięknego życia nie byłoby w tym nic budzącego zainteresowanie mediów, gdyby nie fakt, że Patrycja ulokowała uczucia w o wiele starszym mężczyźnie.

73-letni miliarder spotyka się z 25-latką. Kim jest Patrycja Tuchlińska?

Patrycja Tuchlińska ma 25 lat i jest studentką Politechniki Wrocławskiej. Młoda partnerka miliardera obala stereotypy, że piękno nie idzie w parze z inteligencją. Chce podróżować, poznawać świat, kształcić się i zdobywać wiedzę. Pomaga jej w tym Józef Wojciechowski, 73-letni były właściciel Polonii Warszawa i szef holdingu J.W. Costruction.

Jak donosi portal kozaczek.pl, para spotyka się od 2018 roku. Józef Wojciechowski jest dumny ze swojej partnerki i chętnie się nią chwali. Patrycja Tuchlińska towarzyszy mu podczas wszystkich ważnych wydarzeń biznesowych.

Profil Patrycji śledzi prawie 17 tysięcy osób. Zobaczcie jej zdjęcia. Dziwicie się, że Wojciechowski stracił dla niej głowę?

 
Więcej o: