Wojciechowski - jeden z najbogatszych Polaków przyszedł na imprezę z młodszą o 50 lat partnerką. Tuchlińska jest studentką i marzy o karierze w modelingu

7. urodziny DH VITKAC przyciągnęły tłumy gwiazd i celebrytów. Ale nie tylko. Na okolicznościowej ściance pozował też Józef Wojciechowski - jeden z najbogatszych Polaków. 71-latek jest właścicielem holdingu budowlanego JW Construction. Towarzyszyła mu jego młodsza o 50 lat partnerka, Patrycja Tuchlińska.
Józef Wojciechowski, Patrycja Tuchlińska Józef Wojciechowski, Patrycja Tuchlińska KAPIF.pl

Nowa partnerka Józefa Wojciechowskiego - Patrycja Tuchlińska

Burzliwe życie prywatne miliardera Józefa Wojciechowskiego od dłuższego czasu jest tematem dla kolorowej prasy. Wojciechowski nie ukrywa swojego zamiłowania do znacznie młodszych od siebie kobiet. Jeszcze jakiś czas temu, jego była już partnerka, 26-letnia Beata Pruska chwaliła się, że planuje wziąć z nim ślub. To już jednak przeszłość.

Od niedawna Józef Wojciechowski jest związany z jeszcze młodszą kobietą. Patrycja Tuchlińska ma 21 lat. Obecnie studiuje we Wrocławiu. Zakochani nie kryją się ze swym uczuciem i coraz chętnie pokazują się razem na wydarzeniach publicznych.

Józef Wojciechowski, Patrycja Tuchlińska Józef Wojciechowski, Patrycja Tuchlińska KAPIF.pl

Kariera Patrycji Tuchlińskiej u boku Józefa Wojciechowskiego

Nieoficjalnie mówi się, że poprzedni związek Wojciechowskiego zakończył się z jego inicjatywy. Beata Pruska nie skomentowała ich rozstania. Miliarder długo nie cieszył się jednak statusem singla.

Już kilka miesięcy później pochwalił się na salonach nową partnerką. Patrycja Tuchlińska studiuje inżynierię mechaniczną na Politechnice Wrocławskiej. Ale 21-latka marzy o karierze w modelingu. Czy związek z Wojciechowskim pomoże jej zdobyć upragnioną rozpoznawalność?

Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska KAPIF.pl

Różnica wieku

Mimo że zakochanych dzieli pół wieku, wygląda na to, że dobrze się dogadują i świetnie czują w swoim towarzystwie. Na ściance Wojciechowski czule spoglądał na swoją partnerkę.

Patrycja Tuchlińska Patrycja Tuchlińska Instagram/patrycja.tuchlinska

Patrycja Tuchlińska - ścianki

Ścianki to żadna nowość dla Patrycji Tuchlińskiej. We wrześniu dziewczyna wzięła udział w pokazie kolekcji Ewy Minge. Wtedy także pozowała dla fotografów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

About last night ??

Post udostępniony przez Patrycja Tuchlińska (@patrycja.tuchlinska) Paź 20, 2018 o 12:19 PDT

Patrycja Tuchlińska Patrycja Tuchlińska Instagram/patrycja.tuchlinska

Patrycja Tuchlińska - "studenckie" życie

Choć Tuchlińska ma dopiero 21 lat, jej życie daleko odbiega od studenckich realiów. Dziewczyna chętnie chwali się na swoim Instagramie zdjęciami z luksusowych wakacji. Tego lata wypoczywała między innymi w Turcji.

Wyświetl ten post na Instagramie.

??

Post udostępniony przez Patrycja Tuchlińska (@patrycja.tuchlinska) Lip 21, 2018 o 4:21 PDT

Patrycja Tuchlińska Patrycja Tuchlińska Instagram/patrycja.tuchlinska

Patrycja Tuchlińska - figura

Nowa partnerka Józefa Wojciechowskiego lubi pozować w bieliźnie. Trzeba jej przyznać, że wygląda obłędnie. Takiej figury pozazdrościłaby jej niejedna top modelka. Takie warunki z pewnością pomogą jej w odniesieniu sukcesu w świecie mody.

Myślicie, że miliarder wreszcie spotkał tą jedyną?

Więcej o: