Aleksandra Kwaśniewska świętuje ósmą rocznicę ślubu z Kubą Badachem. Pochwaliła się sesją w fotobudce. "Niezaprzeczalnie atrakcyjni"

Osiem lat temu Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach stanęli na ślubnym kobiercu. Z tej okazji córka byłego prezydenta Polski zamiesciła na Instagramie urocze zdjęcie i złożyła sobie oraz mężowi oryginalne życzenia.

Aleksandra Kwaśniewska to jedna z najbardziej tajemniczych postaci polskiego show-biznesu. Córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich praktycznie nie pojawia się na czerwonych dywanach, jednak aktywnie udziela się w Internecie. Na swoim instagramowym profilu, który śledzi już ponad 160 tysięcy obserwujących, chętnie zamieszcza zdjęcia i okrasza je humorystycznymi opisami. Nie inaczej było w przypadku jej ósmej rocznicy ślubu.

Zobacz też: Ola Kwaśniewska i Kuba Badach urządzili imprezę miesiąca. Okazja była wyjątkowa. "Słodziaki"

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują ósmą rocznicę ślubu

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska pobrali się po trzech latach związku, we wrześniu 2012 roku, w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie. Panna młoda miała na sobie kreację od projektantki Sabiny Pilewicz, a goście bawili się na przyjęciu weselnym w jednym z podwarszawskich hoteli. Od tamtego niezapomnianego momentu, szeroko opisywanego przez kolorową prasę, minęło już dokładnie osiem lat. Z tej okazji Aleksandra pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie serią zabawnych zdjęć wykonanych w budce fotograficznej. Na fotkach, na których pozuje razem z ukochanym, nie brakuje zabawnych min i uśmiechów "podkręconych" filtrem:

Z okazji ósmej rocznicy ślubu, życzę sobie oraz Kubie, abyśmy zawsze byli dla siebie tak niezaprzeczalnie atrakcyjni jak w japońskiej budce fotograficznej - napisała Kwaśniewska, zamieszczając życzenia w formie hasztagów i oznaczając instagramowy profil swojego męża.
 

Pod postem posypały się dziesiątki komentarzy fanów, a większość internautów była rozbawiona fotografiami. Niektórzy życzyli, aby para nie musiała więcej odpowiadać na niestosowne pytania internautów, którzy bezpardonowo dopytują Olę o kwestie związane z planami powiększenia rodziny:

Dużo dużo miłości, siły i zdrówka oraz jak najmniej głupich pytań od ludzi, co myślą, że są najmądrzejsi.
Niech Wam zawsze będzie dobrze razem!
Śmiechowe te fotki. Najlepszego
Kochajcie się i żyjcie po swojemu.

Zobacz też: Ola Kwaśniewska znów bezczelnie pytana o macierzyństwo. Reakcja mocna i słuszna: Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu

A wy czego im życzycie z okazji ósmej rocznicy sformalizowania związku?

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?