Magdalena Boczarska wrzuciła do sieci selfie z Banasiukiem. Takie ujęcie na jej profilu to rzadkość. Tym razem miała powód

Magdalena Boczarska pochwaliła się w sieci zdjęciem z ukochanym, Mateuszem Banasiukiem. Mężczyzna zdecydowanie częściej wrzuca do sieci wspólne fotki, jednak w przypadku Magdy to rzadkość. Tym razem miała ku temu dobrą okazję.

Małgorzata Boczarska pochwaliła się w sieci wspólnym zdjęciem z Mateuszem Banasiukiem. Okazją do upublicznienia fotografii była ważna okazja - 35. urodziny ukochanego. Parze na zdjęciu towarzyszyła jeszcze jedna osoba - ich trzyletni syn Henryk.

Magdalena Boczarska pokazała zdjęcie z ukochanym

Magdalena Boczarska jest związana z Mateuszem Banasiukiem od 2014 roku. Na początku relacja pary była szeroko komentowana i dosyć kontrowersyjna - aktorka miała już wtedy na swoim koncie liczne sukcesy w branży, z kolei Mateusz zagrał w kilku filmach i serialach, jednak w dużej mierze były to epizodyczne role.

Chodziło także o wiek - parę dzieli wprawdzie sześć lat różnicy, jednak na początku związku było to jeszcze mocno odczuwalne. Widać po czasie, że ich relacja nie była tylko przelotnym romansem, ale zdecydowanie dłuższą historią. Dziś mają trzyletniego syna Henryka i tworzą szczęśliwą rodzinę.

 

Mateusz Banasiuk skończył we wtorek 35 lat. Magdalena Boczarska bardzo rzadko pokazuje w sieci zdjęcia z ukochanym, dlatego zazwyczaj musi mieć ku temu specjalną okazję. Ostatnią fotką z partnerem wrzuciła w 2019 roku i również był to dzień urodzin aktora. Gwiazda opatrzyła je skromnym, ale znaczącym podpisem i dorzuciła wyjątkowy hasztag.

Wszystkiego, co najwspanialsze, Mateusz. Happy b-day! #family.

Mateusz Banasiuk chwali się prezentem od syna

Mateusz Banasiuk pokazał z kolei na Instagramie zdjęcie z tortem przygotowanym specjalnie przez syna.  Na talerzu znalazły się maliny, ciastko, kwiatki i świeczka. Mężczyzna był wyraźnie wzruszony upominkiem, który stworzył dla niego trzylatek.

Ta ja, od dzisiaj starszy o jeden rok. Ale niezmiennie pozytywnie nastawiony do życia. Z radością przyjmę życzenia w każdej ilości. A taką konstrukcję zrobił mi synek. W pakiecie była jeszcze laurka - zakomunikował fanom.

Urocze?

Zobacz też: Mateusz Banasiuk dla nowej roli zmienił się w chuligana. Jest łysy i poturbowany. Reakcja Boczarskiej? Zaskakująca

Zobacz wideo Maffashion wpadła w pułapkę photoshopa, a Patryk Vega pokazał plakat nowego filmu. Podsumowanie tygodnia

 

Więcej o: