Naturalna księżna Kate zachwyciła codzienną stylizacją. Co za piękność! Te buty może kupić każdy

Kate Middleton na tę okazję wybrała buty "na każdą kieszeń". Trampki popularnej marki kosztują 169 złotych.

Księżna Kate od lat angażuje się w inicjatywy społeczne i pomaga charytatywnie różnym organizacjom. Na przykład na początku sierpnia pojawiła się w siedzibie organizacji charytatywnej, aby pomóc wolontariuszom wspierającym rodziny w Sheffield w South Yorkshire. Kate Middleton nie tylko rozmawiała z dziećmi potrzebującymi pomocy i ich rodzicami, udzielając im słownego wsparcia, ale także ciężko pracowała fizycznie - na równi z innymi pomocnikami rozpakowywała paczki z darowiznami. Widać, że księżna nie boi się żadnej pracy, a dobro poddanych jest dla niej najważniejsze. 

Zobacz wideo Księżna Kate w sukience za prawie 8 tysięcy złotych zaprezentowała nową fryzurę

Kilka tygodni po spotkaniu z potrzebującymi księżna po raz kolejny udowodniła, że jej dobro nie ma granic. Middleton napisała cudowny list do 5-letniego chłopca. Jego treść przedostała się do sieci i natychmiast stała się hitem internetu.

ZOBACZ: Księżna Kate zrobiła 5-letniemu chłopcu ogromną niespodziankę. Wysłała mu piękny list. Jego treść przedostała się do sieci

Księżna Kate spotkała się z poddanymi w parku. Założyła tanie trampki

W środę księżna Kate brała udział w łączeniu z przedstawicielami organizacji charytatywnych, których zadaniem jest udzielanie wsparcia rodzicom i opracowywanie konkretnych programów odpowiadających ich potrzebom. Middleton, jako matka trójki dzieci, bardzo osobiście podchodzi do tematu. Widać, że chce, aby akcje takich organizacji jak Home Start UK, Parents 1st UK czy Island House Charity Community były dopracowane w każdym szczególe. Być może dlatego, zaraz po zakończeniu wideokonferencji, Kate Middleton zaprosiła wolontariuszy na spotkanie w parku, aby na świeżym powietrzu przegadać poruszane podczas internetowego spotkania zagadnienia. 

Księżna Kate na tę okazję wybrała wyjątkowy strój - wyjątkowy w swej prostocie. Middleton założyła spodnie w kant w kolorze ciemnego, brudnego różu i zwykłą białą koszulkę z krótkim rękawem. Całą stylizację uzupełniła sportowym obuwiem. Księżna wybrała trampki, których cena rynkowa oscyluje wokół 160 złotych. Wcześniej buty tej marki nosiła między innymi Chiara Ferragni, włoska blogerka modowa i projektantka.

Zobaczcie zdjęcia. Jak podoba Wam się księżna w codziennym wydaniu?

CZYTAJ TEŻ: Królowa Elżbieta II chce abdykować? Na brytyjskim tronie może zasiąść wówczas aż trzech monarchów. "To jedyna droga"