Maria Sadowska pozuje w bikini. Zdradziła szczegóły związane z produkcją "Dziewczyn z Dubaju"

Na instagramowym profilu Marii Sadowskiej pojawiły się kolejne informacje dotyczące "Dziewczyn z Dubaju". Ostatnią prostą są zdjęcia w Cannes, gdzie reżyserka zapozowała w bikini.

Jakiś czas temu ruszyły zdjęcia do filmu "Dziewczyny z Dubaju", a cała ekipa wybrała się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Obecnie przygotowania dobiegają do ostatniej prostej. Jak oznajmiła na Instagramie Maria Sadowska, przyszedł czas na zdjęcia w Cannes.

Zobacz wideo

Przypomnijmy, że Sadowska odpowiada za reżyserię i świetnie dogaduje się z producentką filmu, Dorotą Rabczewską. Koleżanki po fachu doskonale wiedzą, że ich dzieło będzie naprawdę głośno komentowane. W końcu ma to być jedna z najbardziej kontrowersyjnych produkcji ostatnich miesięcy. Fabuła opiera się na faktach związanych z tzw. aferą dubajską. 

Maria Sadowska w bikini zdradza kolejne szczegóły związane z filmem

Na instagramowym profilu Marysi Sadowskiej pojawiło się zdjęcie, w opisie którego reżyserka podzieliła się informacjami dotyczącymi produkcji. Gwiazda zapozowała w bikini na tle błękitnego Morza Śródziemnego.

Cisza przed burzą... Dosłownie i w przenośni, bo nad Cannes czają się czarne chmury i straszą nas deszczem. My się jednak z pewnością nie damy. Już jutro o 6 rano zaczynamy ostatnią prostą, czyli zdjęcia w Cannes. Trzymajcie kciuki! - napisała w poście Sadowska.
 

W komentarzach nie brakło słów dotyczących filmu. Zniecierpliwieni fani liczą, że "Dziewczyny z Dubaju" będą skłaniającym do refleksji filmem na wysokim poziomie. Internauci pochwalili także wygląd reżyserki.

Pani Marysiu, jest Pani wspaniała
Piękna kobieta. Uwielbiam Cię
Cudnie. Piękne widoki i śliczna kobieta - pisali pod zdjęciem obserwatorzy.

Czekacie na premierę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.