Doda imprezuje z aktorkami z "Dziewczyny z Dubaju". Olga Kalicka zamieściła wspólne zdjęcie. Fan: Ale dżagi

Piątkowy wieczór Doda spędziła w towarzystwie aktorek, które wcielają się w główne role w "Dziewczynach z Dubaju". Dziewczyny nieźle zaszalały.

Doda kilka lat temu postanowiła zrobić małą rewolucję w swojej show-biznesowej karierze. Piosenkarka zdecydowała się zostać producentką filmową. Jak postanowiła, tak też zrobiła. Wspólnie z mężem Emilem Stępniem wyprodukowała już film "Pitbull Ostatni Pies", jednak to nadchodząca premiera "Dziewczyn z Dubaju" wzbudza coraz większe emocje wśród fanów artystki i internautów. Film planowo będziemy mogli zobaczyć już w styczniu. Prace nad produkcją trwają, jednak pani producent z aktorkami znalazły chwilę, aby wspólnie poimprezować. 

Doda imprezuje z aktorkami "Dziewczyn z Dubaju"

"Dziewczyny z Dubaju" to produkcja z prawdziwym rozmachem. Zdjęcia do filmu powstają nie tylko w Polsce, ale również za granicą m.in. w Cannes. W produkcji będziemy mogli również zobaczyć kilku przystojnych, zagranicznych aktorów, o czym pisaliśmy TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ: Natalia Siwiec komentuje swoje podobieństwo do aktorki "Dziewczyn z Dubaju". Doda nie będzie zadowolona [PLOTEK EXCLUSIVE]

Przed całą ekipą ostatnie dwa tygodnie zdjęć, które odbędą się właśnie w Cannes. To tam 30 września padnie ostatni klaps. Na kilka dni przed wylotem aktorki wraz z producentką wybrały się wspólnie na kolację. Po instagramowych relacjach gołym okiem widać, że bardzo się lubią i świetnie się bawiły. Olga Kalicka pochwaliła się ich wspólną fotką. 

 

Fani nie omieszkali skomplementować producentki, jak również towarzyszących jej aktorek.

Ale dżagi!
Polki są jednak najpiękniejsze.
Kobiety petardy! Nie mogę się doczekać premiery - piszą pod zdjęciem.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już w styczniu 2021 roku na ekranach kin w całej Polsce zobaczymy "Dziewczyny z Dubaju". Wybierzecie się do kina? 

ZOBACZ TEŻ: Doda na premierze "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Obcisła sukienka pięknie podkreśliła jej sylwetkę

Zobacz wideo Doda wyjawiła tożsamość kolejnego aktora, który zagra w "Dziewczynach z Dubaju"
Więcej o: