Doda na premierze "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Obcisła sukienka pięknie podkreśliła jej sylwetkę

W czwartek wieczorem odbyła się premiera filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Na czerwonym dywanie pojawiła się również Doda, która zachwyciła fotoreporterów.

W czwartek, 10 września, odbyła się premiera głośno zapowiadanego filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Produkcja opowiada smutną historię 23-latka, który został oskarżony o morderstwo. Przez blisko dwie dekady, które spędził w więzieniu był upokarzany i mógł liczyć wyłącznie na samego siebie. Jednak po latach okazuje się, że mężczyzna był niewinny.

Na premierę filmu przyszło naprawdę wiele polskich gwiazd. Wśród nich znaleźli się między innymi Jan Frycz, Anna Kalczyńska, Agata Kulesza czy Edyta Herbuś. Największą niespodzianką była jednak obecność wokalistki, która rzadko pojawia się na branżowych imprezach - Dody.

Doda na premierze filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"

Artystka pojawiła się na wydarzeniu w towarzystwie swojego męża, Emila Stępnia. Mężczyzna był niezwykle szarmancki i pomógł ukochanej zdjąć czarną marynarkę. Trzymał ją również w momencie, kiedy Doda weszła na czerwony dywan, by pozować fotoreporterom do zdjęć.

Dorota zdecydowała się na obcisłą i krótką sukienkę. Biały materiał w czarne kropki sprawił, że nie dało się gwiazdy nie zauważyć. Musimy również pochwalić bufiaste ramiona, które całej stylizacji dodały modnego charakteru. Buty zostały dopasowane do wieczornego looku. Szpilki na cienkim obcasie przypominały materiał krótkiej kreacji.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Doda spytana, czy chce mieć dzieci. Odpowiedź piosenkarki daje do myślenia. "To nie torebki..."

DodaDoda KAPiF

Więcej zdjęć Dody znajdziecie w naszej galerii. Podoba Wam się jej stylizacja? My jesteśmy bardzo na tak!