Jak Doda radzi sobie z krytyką? "Płyty się nie sprzedają, film będzie klapą". Artystka wiedziała, co odpowiedzieć

Internauta postanowił zadać swojej idolce dosyć osobiste pytanie. Jednak Doda - zresztą jak zwykle - wiedziała, co odpowiedzieć.

Bycie osobą publiczną może wydawać się całkiem proste. Ogromny majątek, dobra materialne, sesje zdjęciowe, ścianki i branżowe imprezy. Na co tu narzekać? Jednak to właśnie gwiazdy w pierwszej kolejności są narażone na wszechobecny hejt. Od kiedy większość z nich aktywnie prowadzi swoje kanały społecznościowe, każdego dnia zalewa je fala negatywnych opinii. Codzienna krytyka może znacząco wpłynąć na stan zdrowia, szczególnie psychicznego. Dużo o życiu na świeczniku wie Doda, która od wielu już lat jest czołową ulubienicą kolorowych tabloidów.

Doda o krytyce

Doda opublikowała ostatnio bardzo odważne zdjęcie. Widzimy na nim artystkę, która pozuje tylko koronkowej bieliźnie i... firance. Jeden z internautów postanowił zadać Dodzie interesujące pytanie. Jak gwiazda radzi sobie z ciągłą krytyką? W końcu wszyscy odczuwamy te same emocje.

Zastanawiam się czasami, jak sobie radzisz z powszechną krytyką -"płyty się nie sprzedają, film będzie klapą, poddana medialnemu ostracyzmowi, a sama Doda w najdelikatniejszym określeniu - jest intrygantką...". Tak poważnie... Nie trzeba być członkiem mensy, żeby wywnioskować, że jest to tylko zła propaganda, a patrzę na Ciebie bardziej jak na wyjątkowe społeczne zjawisko, które ma przecież mimo wszystko emocje, więc pytam jeszcze raz - jak "ogarniasz" ten ludzki syf nieżyczliwej oceny?
 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: "Dziewczyny z Dubaju". Są zdjęcia kolejnej kobiecej postaci w filmie Dody. Kogoś wam przypomina?

To pytanie wzbudziło dosyć szerokie zainteresowanie innych obserwatorów. I wcale się im nie widzimy! Wszyscy czekali na odpowiedź Rabczewskiej, a ta jak zwykle nie zawiodła.

Ten kto zna swoją wartość, nigdy nie będzie uzależniał jej od innych. A od smutnych chwil ratują mnie moi fani - napisała.

Pamiętajcie, że gwiazdy również przejmują się negatywnymi opiniami na swój temat. Zanim napiszecie im coś niemiłego, zastanówcie się, czy na pewno warto.

Zobacz wideo Doda pokazała niezły trening