"Dziewczyny z Dubaju". Są zdjęcia kolejnej kobiecej postaci w filmie Dody. Kogoś wam przypomina?

Doda zamieściła zdjęcie z planu filmu "Dziewczyny z Dubaju", na którym jedna z aktorek bardzo przypomina pewną gwiazdę rodzimego show-biznesu.

Doda tym roku zdecydowała się zrobić sobie przerwę w karierze muzycznej i zająć się na poważnie produkowaniem filmów. Po sukcesie "Pitbulla" wraz z mężem zdecydowali się wyprodukować "Dziewczyny z Dubaju". Opowieść o polskich celebrytkach, które zarabiały za granicą jako panie do towarzystwa. Zdjęcia ruszyły już ponad miesiąc temu, a na jaw wychodzą kolejne smaczki związane z produkcją. 

ZOBACZ TEŻ: Znamy kolejnego zagranicznego aktora, który dołączy do obsady "Dziewczyn z Dubaju". Jest wszechstronnie utalentowany

W filmie Dody jedna z bohaterek jest wystylizowana na znaną celebrytkę

Doda od samego początku pracy przy filmie zapewniała, że fabuła będzie oparta na faktach. Piosenkarka dodawała, że doskonale wie, które ze znanych koleżanek trudniły się najstarszym zawodem świata w Dubaju i chętnie wykorzysta tę wiedzę, aby pokazać widzom jak najwięcej prawdy. Do tej pory nie padły żadne konkretne nazwiska, wszak nie jest tajemnicą, że sugerowanie komuś publicznie prostytucji jest naruszeniem jego dóbr i może być nawet karalne.

Niedawno Doda zamieściła zdjęcie z planu, na którym trzy główne aktorki bawią się na klubowym parkiecie. Tuż obok nich swoje ciało wygina szczupła brunetka, która ma na sobie koszulkę z orłem projektu Roberta Kupisza.

Dziewczyny z DubajuDziewczyny z Dubaju instagram.com@dodaqueen

Ten model był bardzo popularny szczególnie kilka lat temu. Czy tajemnicza postać po lewej stronie kadru wam kogoś przypomina?

Zobacz wideo Doda współpracuje przy nowym filmie Marii Sadowskiej "Dziewczyny z Dubaju"