Aleksandra Żebrowska karmi piersią na Instagramie. "Może się Pani zasłonić". Reakcje fanów bezbłędne

Aleksandra Żebrowska wrzuciła do Internetu zdjęcie, na którym karmi synka piersią. W swoim instagramowym poście poruszyła ważny społecznie problem, z którym zmaga się niejedna kobieta karmiąca.

W sierpniu rodzina Aleksandry i Michała Żebrowskich trzeci raz się powiększyła. Od kiedy na świat przyszedł ich syn Feliks, żona aktora regularnie obsypuje swój instagramowy profil zdjęciami dokumentującymi uroki macierzyństwa. Aleksandra jest znana z niebanalnego poczucia humoru i szczerości, dlatego na jej social mediach nie zabrakło zdjęcia brzucha po porodzie, a także szczerych wyznań dotyczących zmieniającego się rozmiaru biustu. Świeżo upieczona mama stara się pokazać, jak naprawdę wygląda rzeczywistość po porodzie.

Zobacz też: Ola Żebrowska o urokach macierzyństwa: Nie śpię, chodzę w koszuli nocnej, a mój biust zmienia rozmiar cztery razy dziennie

Aleksandra Żebrowska karmi syna piersią na Instagramie

Ola Żebrowska wstawiła niedawno na instagramowy profil zdjęcie, na którym karmi synka piersią. 33-latka zasłoniła swoją twarz pieluszką, a pod fotografią zamieściła wymowny opis, odnoszący się zdaniem niektórych do kontrowersyjnej kwestii karmienia piersią w miejscach publicznych:

Może się Pani zasłonić - zapytała ironicznie Żebrowska.
 

Żona aktora być może spodziewała się nieprzychylnych komentarzy internautów, jednak jej fani stanęli na wysokości zadania i docenili walory edukacyjne instagramowego wpisu:

Dziękuję za ten post, również jako matka karmiąca piersią.
To powinno trafić na plakaty promujące karmienie piersią. Coś pięknego.
Od dawna uwielbiam właścicielkę tego konta, ale od dziś to już zaczynam stawiać pomnik!

Fani Aleksandry zauważyli już wcześniej, że ich idolka stara się walczyć ze stereotypami idealnej instamamy. Niedawno pokazała, jak je pizzę i karmi syna, a fotografia wywołała niemal same pozytywne reakcje.

Zobacz też: Aleksandra Żebrowska karmi piersią synka i je pizzę. Pokazała też brzuch. "Wreszcie ktoś pokazuje, jak to wygląda naprawdę"

A wy doceniacie fakt, że Ola stara się "odczarować" macierzyństwo i pokazuje, jak w rzeczywistości wygląda świat przebudowany przez malucha?

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną