Aleksandra Żebrowska karmi piersią synka i je pizzę. Pokazała też brzuch. "Wreszcie ktoś pokazuje, jak to wygląda naprawdę"

Aleksandra Żebrowska wrzuciła nowe zdjęcie na Instagram, na którym pokazuje, jak wygląda jej codzienność z miesięcznym synkiem.

Na początku sierpnia Aleksandra i Michał Żebrowscy zostali rodzicami po raz trzeci. Na świat przyszedł bowiem ich syn Feliks. Para pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie. Od tej pory na profilu Oli Żebrowskiej regularnie pojawiają się posty dotyczące macierzyństwa. Żona aktora pokazywała już brzuch po porodzie, a także przyznawała, że nie śpi, chodzi w koszuli nocnej, a jej biust zmienia rozmiar cztery razy dziennie. Teraz wrzuciła nowe zdjęcie z synkiem, które podbiło serca internautek.

Więcej: Ola Żebrowska o urokach macierzyństwa: Nie śpię, chodzę w koszuli nocnej, a mój biust zmienia rozmiar cztery razy dziennie

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Aleksandra Żebrowska karmi syna piersią

Publikując nowe zdjęcie w sieci, Ola Żebrowska po raz kolejny udowodniła, że ma ogromny dystans do siebie. Na fotografii karmi synka piersią, stojąc w rozkroku, jedząc pizzę i przy okazji pokazując nagi brzuch. Nie zabrakło również zabawnego opisu, żeby nie odwiedzać jej bez zapowiedzi.

Proszę, napisz, zanim wpadniesz.

Zdjęcie urzekło fanki Oli. Kobiety są zachwycone, że wreszcie osoba publiczna pokazuje, jak naprawdę wygląda rzeczywistość po porodzie.

Kocham za tę naturalność, jak z życia wzięte.
Wreszcie ktoś pokazuje, jak to wygląda naprawdę.
Uwielbiam cię, że nie uprawiasz "instabrokatu" i pokazujesz, jak naprawdę wyglądają pierwsze tygodnie z niemowlakiem! - komentują fanki.

Nie da się ukryć, że Ola Żebrowska robi dużo dobrego dla wszystkich świeżo upieczonych mam, pokazując, jak wygląda rzeczywistość po porodzie, nie słodząc, nie lukrując i niczego nie udając.