Aleksandra Żebrowska URODZIŁA! Na świat przyszło trzecie dziecko Michała Żebrowskiego

Aleksandra Żebrowska urodziła syna. Na świat przyszło trzecie dziecko popularnej pary.

Od kilku miesięcy szczegółowo obserwowaliśmy ciążę Aleksandry Żebrowskiej. Żona Michała Żebrowskiego w dość nietypowy sposób podzieliła się z internautami wieścią o stanie błogosławionym. Udostępniła wówczas na Instagramie zdjęcie z ogórkami konserwowymi, a w kolejnych tygodniach starannie relacjonowała przebieg ciąży. Zdecydowała się nawet na szczere wyznanie o czterokrotnym poronieniu. Na szczęście tym razem wszystko zakończyło się pomyślnie, a na świat przyszło trzecie dziecko popularnej pary. Małżonkowie mają już dwóch synów, dziesięcioletniego Franciszka i siedmioletniego Henryka. Do tego grona dołączył kolejny chłopiec. 

Aleksandra Żebrowska urodziła!

Dzisiaj, 5 sierpnia, w mediach pojawiła się informacja, że Aleksandra Żebrowska urodziła trzecie dziecko. Na świat przyszedł kolejny syn aktora i jego pięknej żony. Według anonimowego informatora portalu "Pudelek" poród przebiegł zgodnie z planem, a mała pociecha Żebrowskich ma się dobrze.

Chłopiec jest zdrowy - czytamy w zdawkowej relacji źródła. 

Ani Michał Żebrowski ani jego ukochana nie potwierdzili tej radosnej nowiny, jednak już kilka dni temu Aleksandra zapowiadała "ostatnią prostą" dziewięciomiesięcznej drogi z maluchem pod sercem. 

 

Aleksandra i Michał Żebrowscy pobrali się w 2009 roku. Rok później na świat przyszedł ich pierwszy syn Franek. Aktor i młodsza o 15 lat od niego żona uchodzą za jedno z najtrwalszych małżeństw w show-biznesie. Szczęśliwa rodzina może pochwalić się posiadłością na Podhalu, w której Żebrowski prowadzi małe gospodarstwo ekologiczne. 

Zobacz wideo Romantyzm u Żebrowskich to podstawa związku!
Więcej o: